с помощью сервиса можно бесплатно разместить пресс-релиз вход регистрация   

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Екодень від «Хенкель»: далі буде Співробітники компанії «Хенкель» в Україні облаштували зону відпочинку на Трухановому острові

23 червня компанія «Хенкель» в Україні провела акцію «Екодень», у межах якої було облагороджено зону відпочинку в одній із місцин на Трухановому острові: зібрано близько 800 кг сміття на території понад 5000 кв. м, встановлено дитячу гірку та декілька лавочок для відпочиваючих.
Президент «Хенкель» в Україні Володимир Соха привітав учасників акції та підкреслив важливість цієї ініціативи. «Наша компанія завжди вирізнялася відповідальним ставленням до оточуючого середовища, – наголосив він. – Це одна з принципових позицій. Взагалі всім, хто живе у XXI сторіччі, надзвичайно важливо усвідомлювати, що від наших дій насправді залежить майбутнє цієї планети, як би пафосно це не звучало. На нас лежить величезна відповідальність, і необхідно обирати правильний шлях». Пан Соха також додав, що реалізація екологічних ініціатив Henkel дозволяє не тільки робити реальні кроки у напрямку покращення екологічної ситуації у різних країнах, а й є стимулом для інших компаній та громадян у своїй діяльності та житті дотримуватися принципів сталого розвитку.
Загалом до акції «Екодень» долучилися близько 170 співробітників компаній «Хенкель Україна» та «Хенкель Баутехнік». Після ретельного прибирання території зони відпочинку та ділянки пляжу, що прилягає до неї, учасники акції встановили кілька зручних лавочок. Тож тепер насолоджуватися тутешніми краєвидами можна буде зі значно більшим комфортом.
Спеціально для відпочиваючих із дітьми співробітники «Хенкель» в Україні також встановили в зоні відпочинку сучасну дитячу гірку. Результат спільної роботи став чудовою винагородою за час, витрачений на те, щоб зробити навколишній світ ще більш досконалим.
Проект «Екодень» став частиною масштабного міжнародного проекту «Амбасадори сталого розвитку», започаткованого компанією Henkel у 2012 році. Його головна мета полягає у поширенні та впровадженні принципів сталого розвитку в бізнесі й суспільному житті в усіх країнах, де діють представництва компанії. На сьогодні вже понад 18000 співробітників компанії у 79 країнах отримали сертифікати амбасадорів сталого розвитку – і їхня кількість продовжує зростати. Амбасадори сталого розвитку «Хенкель» є носіями знань, які вони, зокрема, передають школярам початкових класів під час тематичних екоуроків. Уроки відбуваються у форматі лекції-гри і дозволяють малюкам краще зрозуміти, чому так важливо берегти природу, навчитися економити енергоресурси та дізнатися, що таке сталий розвиток і як він впливає на якість життя.

Про компанію «Хенкель»
Компанія «Хенкель» провадить свою діяльність у світовому масштабі, маючи добре збалансований і диверсифікований портфель продуктів та рішень. Компанія утримує лідерські позиції на рівні всіх трьох бізнес-підрозділів як у споживчому, так і у промисловому сегменті завдяки своїм потужним брендам, інноваційним рішенням і технологіям. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є глобальним лідером на ринку клейових матеріалів і технологій у всіх сегментах цієї галузі в масштабах всього світу. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» та «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» займають провідні позиції на багатьох ринках та у численних продуктових категоріях на глобальному рівні. Історія успіху компанії «Хенкель» налічує 140 років з моменту її заснування у 1876 році. У 2016 фінансовому році вона повідомила про досягнення обсягу продажу в розмірі 18,7 мільярда євро та відкоригованого операційного прибутку на рівні 3,2 мільярда євро. Сукупний обсяг продажу продукції трьох провідних брендів компанії Loctite, Schwarzkopf та Persil склав понад 6 мільярдів євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 50 000 осіб у всьому світі. Це команда захоплених своєю справою представників різних народів, об’єднана міцною корпоративною культурою та спільною метою – створювати цінність із дотриманням принципів сталого розвитку. Як визнаний лідер у сфері сталого розвитку, компанія «Хенкель» займає провідні позиції у багатьох міжнародних рейтингах та включена до знаних міжнародних індексів. Привілейовані акції компанії «Хенкель» входять до індексного кошика німецького фондового індексу DAX. З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням www.henkel.com

Похожие пресс-релизы