pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Чи створить держава штучного монополіста з регулювання товарних ринків?

У середу, 17 січня 2018 року, відбувся круглий стіл «Чому товарним ринкам потрібні нові фінансові інструменти», організований Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку з метою донесення інформації про головні засади ПЗУ 7055 «Про ринки капіталу та регульовані ринки».

Нажаль, Круг стіл пройшов, фактично, за формою лекції з боку спікерів щодо необхідності прийняття ПЗУ 7055 з метою надання можливості суб’єктам товарних ринків використовувати деривативи (зауважимо, що цьому ніщо сьогодні не заважає), регулювання НКЦПФР товарних організованих ринків та висловлення думку щодо створення єдиної універсальної біржі в Україні та Центрального контрагента, які б були складовою одного холдингу, мажоритарна частка в якому би належала державі.

«Ми спостерігаємо чергові наміри створити в державі штучного монополіста, який матиме можливість регулювати та опосередковано впливати на організований товарний ринок, що несе за собою дуже високі ризики, в т.ч. макроекономічні.» - зазначив директор Асоціації «Біржові та електронні майданчики», Олег Падалка.

«Учасники товарного ринку виступають проти норм, цього ПЗУ, які надають необмежені або ж приховані повноваження НКЦПФР. Саме ці повноваження зможуть потім використовуватися владою як важель впливу, в т.ч. корупційного, на організований товарний ринок в Україні. Ми знову можемо спостерігати як під гучними, начеб то прозорими, гаслами намагаються створити державного монстра. Україна вже проходила цей невдалий шлях з Тендерною палатою, ДП «СЕТАМ», діяльність яких засуджується як українською так і міжнародною спільнотою. Тому і зараз учасники ринку будуть проти створення нових корупційних механізмів.» – завершив Олег Падалка.

АБЕМ. Точка зору щодо ПЗУ 7055

На сайті АБЕМ:

http://aeaep.com.ua/chy-stvory-t-derzhava-shtuchnogo-monopolista-z-regul...

Похожие пресс-релизы