pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Украина

Агрохолдинг KSG Agro ввел в эксплуатацию новую станцию сепарирования на свинокомплексе в Ниве Трудовой

В июле 2019 г. агрохолдинг KSG Agro ввел в эксплуатацию новую станцию сепарирования навоза на свинокомплексе в Ниве Трудовой. Об этом сообщила пресс-служба холдинга.

Нові вимоги до меду: оцінка експертів

Нещодавно на сайті Мінагрополітики був опублікований Наказ про нові вимоги до меду. Як оцінюють цей крок експерти та бджолярі?

Новые требования к меду: мнение экспертов

Недавно на сайте Минагрополитики был опубликован Приказ о введении новых требований к меду. Как оценивают этот шаг эксперты и пчеловоды?

До уваги Клієнтів! Зміни до тарифів на обслуговування фізичних осіб при здійсненні операцій за поточними рахунками з використанн

Повідомляємо, що з 20.09.2019 року АТ «КРИСТАЛБАНК» вносить зміни до тарифів на обслуговування фізичних осіб, при здійсненні операцій за поточними рахунками з використанням електронних платіжних засобів.

Техассистанс «КОРИС Украина» подвел итоги полугодия

Подразделение техассистанса «КОРИС Украина» за первое полугодие 2019 г. приняло и обработало более 4,2 тысячи обращений, что на 10% больше, чем за аналогичный период прошлого года.

Отримай можливість виграти планшет від КРИСТАЛБАНКу!

Встигніть прийняти участь у розіграші третього подарунка акції «Вклад розміщай – подарунок вигравай». Розмістіть до 26.08.2019 (включно) вклади «Дохідний» або «Дохідний з поповненням» через систему Інтернет-банкінгу My CRYSTALBANK на один з наступних/декілька будь-яких або всі періоди - 1 міс., 3 міс., 6 міс.

Сільські підприємці Київської області отримали по 50 тисяч гривень від МХП на розвиток власного бізнесу

Агроіндустріальний холдинг МХП поширив географію конкурсу мікрогрантових проектів для сільських громад «Село. Кроки до розвитку» ще на 3 регіони України. 14 серпня 2019 року представники компанії урочисто нагородили сертифікатами на отримання грантів розміром 50 тисяч гривень 12 сільських підприємців Київської області.

Продукция украинского производителя «Olkom» появится на полках европейских магазинов и супермаркетов

Группа компаний «Olkom» реорганизовала отдел продаж и заключает прямые контракты для реализации своей продукции потребительского сегмента на рынках Европейского Союза. Об в этом в интервью рассказал Юрий Евенко, СЕО «Киевского маргаринового завода», входящего в Группу компаний «Olkom».

Итоги пчеловодческого сезона 2019

В августе завершается пчеловодческий сезон, и пасечники начинают подводить итоги. По мнению экспертов, 2019 год не был особо благоприятным для пчеловодства – во многих областях Украины капризы погоды нарушили медосбор, как минимум, с двух ключевых культур – липы и подсолнечника.

Підсумки бджолярського сезону 2019

У серпні завершується бджолярський сезон, і пасічники починають підбивати підсумки. На думку експертів, 2019 рік не був особливо сприятливим для бджільництва – в багатьох областях України примхи погоди порушили медозбір, як мінімум, із двох ключових культур – липи і соняшника.