pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
01.02.2020 вступила в силу новая редакция правил сервиса
Милитаризм, пропаганда
Запрещено размещение пресс-релизов военной тематики (ключевые темы: защитники Отечества, годовщина войны, Великая победа, ветераны, подвиг)

Украина

Зухвала крадіжка серед білого дня

У столичному Гідропарку правоохоронцями затримано групу осіб, які серед дня за допомогою трактора викопували телекомунікаційний кабель

Про проведення земельних робіт без дозвільних документів у рекреаційній зоні правоохоронців повідомили комунальники. Мисливці за міддю шкодили деревам та іншим насадженням.

По итогам 2019 г. KSG Agro увеличил среднесуточный привес свиней на 10%

По итогам 2019 г. агрохолдинг KSG Agro увеличил среднесуточный привес свиней на свинокомплексе в с. Нива Трудовая (Днепропетровская область) на 10%. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.

Новий склад топ-менеджменту Групи компаній Olkom

Olkom Group входить в топ лідерів масложирової галузі України. Продукція ТМ Olkom в своєму асортименті нараховує понад 50 найменувань від соусів до спеціалізованих кондитерських жирів.

Кэшбек ко Дню святого Валентина от Юнекс Банка

Всем, всем, всем - кто готовит сюрприз своей половинке, кто хочет поздравить маму с папой или просто выбрать подарок себе, любимому. Дарите праздник вместе с новыми категориями кэшбека от Юнекс Банка!

DAIKIN представляет новое поколение системы мини-VRV

В начале февраля 2020 г., мировой лидер в производстве климатической техники корпорация DAIKIN (Япония) представила новое, пятое, поколение системы кондиционирования класса «мини VRV». Система мини VRV-5 S была презентована на Европейском VRV-Саммите, который состоялся в Копенгагене, Дания.

DAIKIN представляє нове покоління системи міні-VRV

На початку лютого 2020 р. світовий лідер у виробництві кліматичної техніки корпорація DAIKIN (Японія) представила нове, п’яте, покоління системи кондиціонування класу «міні-VRV». Система міні-VRV 5 S була презентована на Європейському VRV-Саміті, який відбувся у Копенгагені, Данія.

Ексклюзивні знижки на романтичні подарунки до Дня закоханих разом із карткою КРИСТАЛБАНКу!

Розраховуйтесь платіжною карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу та отримуйте ексклюзивні знижки на особисті подарунки близьким до Дня закоханих.
Насолоджуйтеся перевагами на придбання товарів від улюблених брендів, компліментами від найкращих ресторанів, які не залишать байдужими Вашу другу половинку.

Тенденції і прогнози-2020 на українському ринку PR

10 лютого 2020 р. в Києві, у прес-центрі «Укрінформ», відбулась Інтернет-конференція на тему «Тенденції і прогнози-2020 на українському ринку PR», під час якої експерти компанії Publicity Creating відповіли на актуальні запитання щодо поточної ситуації на ринку та перспектив його розвитку.

Тенденции и прогнозы-2020 на украинском рынке PR

10 февраля 2020 г. в пресс-центре «Укринформ» состоялась Интернет-конференция на тему «Тенденции и прогнозы-2020 на украинском рынке PR», в ходе которой эксперты компании Publicity Creating ответили на актуальные вопросы по текущей ситуации на рынке и перспективах его развития.

Укртелеком побудував майже 4 тисячі кілометрів оптики

Протягом 2019 року оператор побудував та ввів в експлуатацію волоконно-оптичних ліній протяжністю втричі більше, ніж територія України з заходу на схід