pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Украина

AMC Ukraine & The Baltics - Новинки программы Декабрь 2019

Бойтесь ходячих мертвецов (18+) – 2 сезон
Каждый понедельник в 22:00 EET
В ролях: Ким Диккенс, Клифф Кертис, Фрэнк Диллэйн, Алисия Дебнам-Кэри

«Хенкель» продовжує партнерську співпрацю з Plastic Bank

Дюссельдорф - Компанія «Хенкель» продовжує свою співпрацю з соціальним підприємством «Плестік Бенк» (Plastic Bank) на наступні п’ять років.

Компанія Henkel купує торгову марку DevaCurl професійних засобів преміум класу для догляду за волоссям

• Посилює портфель професійних засобів для догляду за волоссям, придбавши бренд-лідер у своїй категорії в стрімко зростаючому сегменті продуктів догляду для кучерявого волосся
• Доповнює асортимент своєї продукції продуктом з високим інноваційним потенціалом
• Отримує доступ до привабливої моделі дистрибуції

Председатель правления МХП анонсировал создание группы компаний для трансформации бизнеса

Председатель правления агроиндустриального холдинга МХП Юрий Косюк анонсировал создание группы компаний для трансформации бизнеса.

Український ринок PR: фактори зростання

Роль Public Relations для сталого розвитку бізнесу важко переоцінити, і вона особливо зростає в кризові періоди, оскільки в умовах постійних змін і невизначеності PR дозволяє акцентувати увагу цільових аудиторій на значущих перевагах компанії та бренду, заручитися підтримкою і лояльністю різних груп громадськості.

Украинский рынок PR: факторы роста

Роль Public Relations для устойчивого развития бизнеса трудно переоценить, и она особенно возрастает в кризисные периоды, поскольку в условиях постоянных изменений и неопределенности PR позволяет акцентировать внимание целевых аудиторий на значимых преимуществах компании и бренда, заручиться поддержкой и лояльностью различных гр

По итогам 9 месяцев 2019 г. KSG Agro сократил кредитную задолженность на 26,5%

По итогам 9 месяцев 2019 г. KSG Agro сократил кредитную задолженность на 26,5% (на 11,74 млн. долл.) в сравнении с аналогичным периодом прошлого года. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.

В Україні стартував продаж новинок TECNO Mobile

У листопаді 2019 офіційно надійшли в продаж новинки CAMON 12 Series і SPARK 4 від TECNO Mobile, що були анонсовані на київській виставці CEE 2019 у вересні.
Новинки TECNO отримали цінник до 4000 грн і фокус на функціонал камер.
Що відомо про виробника?
TECNO Mobile - преміальний бренд смартфонів, заснований в 2006 році, що належить компанії TRANSSION HOLDINGS.

Сільські амбулаторії йдуть у телемедицину

5 амбулаторій Хмельниччини отримали швидкісний оптичний інтернет від Укртелекому, а це дозволяє їм користуватися телемедициною

В Linksys представили Mesh систему Velop WiFi 6

В след за многими производителями сетевого оборудования, которые выпустили Wi-Fi Mesh системы с поддержкой стандарта Wi-Fi 6, компания Linksys представила свою систему Velop WiFi 6. Новейший стандарт Wi-Fi 6 был специально разработан для возможности подсоединения к Интернету большого количества устройств с высокой скоростью соединения.