pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

«Київстар» обладнав Сенсорну кімнату для реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку в Обухові

До Міжнародного дня інвалідів національний мобільний оператор «Київстар» в рамках благодійної ініціативи «Для людей, для країни!» обладнав Сенсорну кімнату в обухівському Центрі розвитку дитини «Рушничок».

Раніше сенсорні кімнати для реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку «Київстар» обладнав у 6 навчальних та лікувальних закладах в Київській, Хмельницькій, Донецькій, Запорізькій і Львівській областях, а також в АР Крим. Щорічно в них будуть проходити корекцію психофізичного розвитку й реабілітацію до 1200 дітей, що страждають різними видами захворювання.
Дошкільний заклад «Рушничок» - єдиний в Обухівському районі, де мають можливість виховуватися діти з ДЦП. На базі центру працює викладач шкільної категорії за індивідуальною програмою навчання, що дозволяє дітям з обмеженими можливостями отримати ще й шкільну освіту.

Міський голова м. Обухів Володимир Мельник: "У січні 2009 року нам вдалося реалізувати давню мрію - відкрити в Центрі розвитку дитини "Рушничок" групу для дітей з особливими потребами. Зробили ми це для того, щоб діти мали можливість відвідувати дошкільний заклад, в повній мірі освоювати навчально-виховний процес, отримувати відповідну допомогу та підтримку. А у співпраці із таким соціально-відповідальним бізнесом як компанія «Київстар» ми отримали додаткові можливості по створенню умов для корекції психофізичного розвитку й реабілітацію дітей, що страждають різними видами захворювання".

Мультисенсорне корекційно-реабілітаційне обладнання – Сенсорна кімната – це сучасна західна методика лікування неврологічних та інших хвороб, що сприяє розвитку пізнавальної діяльності та корекції психоемоційного стану дітей та дорослих. Це – особливим чином організоване середовище, що складається з багатьох сенсорних стимуляторів, які впливають на органи зору, слуху, нюху, дотику й вестибулярний апарат. Такий вплив дозволяє активувати й розвивати у дітей сенсорні функції, сприяти соціально-психологічному й особистісному розвитку дитини.
Директор Київського регіонального управління компанії «Київстар» Віктор Скляр: «Передові технології покликані зробити наше з вами життя кращим. Ми в «Київстар» це розуміємо як ніхто. З 2004 року ми системно допомагаємо людям з особливими потребами, що мешкають по всій Україні. Особливе місце у цих соціальних проектах займає допомога дітям з інвалідністю. Залучаючи сучасні технології, компанія створює необхідні для розвитку цих діток умови. Ми в «Київстар» хочемо, щоб кращі світові розробки в області реабілітації, методики корекції та сучасні технології були доступні кожному в нашій країні».

Соціальні проекти національного мобільного оператора «Київстар» реалізовуються задля вирішення найгостріших проблеми нашого суспільства в кожному конкретному регіоні.

Завідувач Центру розвитку дитини «Рушничок» Людмила Зіневич: «Більшість дітей з особливими потребами інтелектуально та емоційно дуже розвинені, тому мають всі шанси бути успішно соціалізованими та стати гідними громадянами нашого суспільства. Однак для їхнього розвитку та виховання потрібні спеціальні умови, що відповідають сучасним вимогам реабілітології й корекційної педагогіки. А сенсорна кімната, відкрита компанією «Київстар», якраз і забезпечує ці умови. Усі ми надзвичайно вдячні нашим благодійникам і вважаємо, що це реальний приклад благодійності для будь-якої української компанії».
Довідка про компанію «Київстар»:
Національний мобільний оператор «Київстар» – лідер українського ринку мобільного зв’язку, якому довіряють своє спілкування 22,17 млн. осіб (станом на 31.10.09). «Київстар» забезпечує покриття території, де проживає 99,9% населення України, його мережа охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги в 194 країнах світу на 5 континентах. «Київстар» забезпечує жителів України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами.