pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Працівники одного із столичних кафе стомились отримувати зарплату „в конверті”!

Працівники одного із столичних кафе стомились отримувати
зарплату „в конверті”!
Спеціалісти Головного управління Міндоходів у м. Києві чітко відреагували на колективне звернення громадян про порушення їх прав.

Нещодавно до столичного управління Міндоходів надійшло колективне звернення, в якому працівники-нелегали повідомили про використання найманої праці без належного укладення трудових договорів. Оскільки фахівці Міндоходів не залишають без уваги жодного звернення, була проведена документальна планова перевірка з питань дотримання чинного трудового та податкового законодавства, в ході якої, факти про порушення - підтвердились.
Перевіркою було встановлено, що у кафе дійсно працювали 16 трудових нелегалів. Адміністратор, офіціант, 8 кухарів, 4 бармени та 2 кондитери отримали „у конвертах” більше 266 тисяч гривень.
Керівництвом гастро-кафе не утримувався податок на доходи фізичних осіб з виплаченої заробітної плати. Робітники фактично перебували у трудових відносинах з підприємством, але не були оформлені згідно чинного законодавства, відсутні трудові договори, накази на призначення, штатний розклад, відомості про нарахування заробітної плати та трудові книжки.
Зневажливе ставлення до норм податкового та трудового законодавства призвело до донарахування ПДФО та штрафних санкцій на суму майже 50 тисяч гривень. Крім того, проти власника кафе відкрито кримінальне провадження.

Похожие пресс-релизы