pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Чи вплине коронавірус на правила девелоперів?

Провайдер електронного документообігу EDIN стежить за найактуальнішими бізнес новинами. Одне з найголовніших питань для рітейлерів та орендарів загалом - як зберегти умови співпраці з девелоперами. Ситуація наразі змінюється так швидко, що компанії не встигають вчасно відреагувати та прийняти компромісне рішення.

Карантин звiсно ж вплине на орендні ставки в Україні та й в цілому світі. Домовленості щодо оренди мають залишитися стабільними з ймовірними пільговими умовами, у випадку, якщо економіка відновиться до кінця 2020 року.

Орендарі розраховують на спеціальні умови у зв`язку з коронавірусом та обмежувальними умовами праці, проте орендодавці будуть надавати їх вибірково. Загалом дві сторони сьогодні змушені шукати компромісні рішення, які б не вплинули негативно на подальшу співпрацю після карантину.

Значна частина орендарів має сумніви щодо того, чи не обмежать доступ до приміщень самі девелопери. Проте обмеження до бізнес-центрів, магазинних приміщень можуть бути ініційовані виключно урядом. Девелопери не зможуть зачинити самостійно площі, оскільки вільний доступ до них - основна умова з договору по оренді.

У випадку, якщо орендар забажає орендувати нове приміщення, в нього можуть виникнути проблеми з введення його в експлуатацію. Пов`язано це з тим, що в умовах карантину існують труднощі з ланцюжками поставок, можливі відстрочки доставок необхідної продукції для ремонтних робіт та запуску роботи загалом. Можна уникнути частини проблем, якщо перевести бізнес-процеси в електронний формат та моментально обмінюватися з контрагентами е-документами. До того ж, паперові дані сьогодні є небезпечними в умовах COVID-19.

Похожие пресс-релизы