pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

У Черкаській області затримано крадіїв обладнання Укртелекому

У Черкаській області правоохоронці затримали групу зловмисників, яка неодноразово зухвало викрадала і пошкоджувала обладнання автоматичних телефонних станцій на території кількох областей, залишаючи тисячі абонентів без зв’язку

Завдяки спільним діям правоохоронців та Укртелекому вдалося викрити зловмисників, які спеціалізувалися на крадіжках обладнання телекомоператора протягом тривалого часу. Протиправна діяльність цих осіб призводила до критичних інцидентів, пов’язаних з перериванням послуг зв'язку, які становлять особливу суспільну небезпеку в умовах карантину. Зазначена злочинна група обґрунтовано підозрюється у вчиненні більше 20 крадіжок телекомунікаційного обладнання АТС тільки на Черкащині, чим оператору завдано прямих збитків у великих розмірах.

ПАТ «Укртелеком» вдячний правоохоронцям Черкащини і сподівається на мудрість і виваженість суддів при розгляді справи.

Варто зауважити, як свідчить практика, суди не завжди обирають затриманим особам відповідні запобіжні заходи, звільняючи підозрюваних з під варти або арешту, що дозволяє їм навіть на час слідства чи судового розгляду продовжувати свою злочинну діяльність. Наприклад, що цього року крадіїв, яких було затримано в приміщені ПАТ «Укртелеком» під час скоєння крадіжки, було звільнено з-під варти під заставу у розмірі 5% від суми завданої шкоди Укртелекому.

Похожие пресс-релизы