pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Укртелеком розпочав співпрацю з Bankai Group

ПАТ «Укртелеком» та Broadband Telecom, дочірня компанія Bankai Group, почали взаємообмін голосовим трафіком, забезпечивши роботу ще одного каналу голосового зв’язку між Україною і світом

ПАТ «Укртелеком» та телекомунікаційна компанія Broadband Telecom, що входить у Групу компаній Bankai – відомого гравця ринку обміну голосовим трафіком та створення продуктів у телекомунікаційній галузі – розпочали співпрацю у межах договору про надання послуг міжнародного електрозв’язку. Таке міжоператорське партнерство дозволить українським абонентам отримувати якісні голосові послуги при отриманні міжнародних викликів від родичів та друзів, як з Північної Америки так і решти країн світу.

«Ми раді розпочати перспективне партнерство з таким гравцем глобального телекомринку як Група компаній Bankai. Це дозволить підсилити конкуренцію на ринку міжнародного трафіку в Україну і з України, таким чином вони стануть привабливішими для користувачів», – зазначив Дмитро Новіков, директор департаменту міжоператорських продажів Укртелекому.

Як повідомлялось в прес-релізі Bankai Group, вихід на ринок України, однієї з найбільших країн Європи, було давньою метою для компанії. Тоді головний комерційний директор Bankai Group Ааюш Барот сказав: «Це чудова можливість для українців, які проживають за кордоном, зв’язатись не тільки з абонентами Укртелекому, але й з будь-якими клієнтами різних українських мобільних операторів: lifecell Україна, Vodafone Україна та Київстар».

Похожие пресс-релизы