pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

«Кращі – з Укртелекомом» стартували в онлайні

На сто учасників проекту зі всієї країни чекають сім пізнавальних і цікавих тижнів

До восьмого сезону всеукраїнського освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом» долучилося сто студентів вищих навчальних закладів з усієї країни. Цього разу проект проходить у дистанційному форматі, що дозволило розширити географію проекту, збільшити перелік корисних тем для навчання і професійного розвитку, зробити процес навчання доступнішим та комфортнішим.

Це – наймасштабніший сезон. Його учасники з Одеси, Чернівців, Тернополя, Гайворона, Косова, Харкова, Покровська та ще багатьох міст. Протягом семи тижнів студенти відвідають онлайн-вебінари з основ телекомунікацій, особистої ефективності, проектного менеджменту, ефективної роботи в команді, продажів тощо, будуть зустрічатися з бізнес-тренерами та ТОП-менеджерами. Потім учасники у командах розроблятимуть проекти і захищатимуть їх перед ТОП-менеджментом компанії. Найкращі учасники після закінчення навчання мають можливість пройти співбесіду на стажування в компанії.

За час існування проекту «Кращі – з Укртелекомом», а це 5 років, його учасниками стали 471 студентів, 276 пройшли стажування, а своє перше робоче місце в компанії отримали 65 випускників проекту. Крім цього, HR-команда компанії надає студентам рекомендації щодо старту кар’єри, ідеального резюме та успішної співбесіди.

Нагадаємо, Укртелеком було відзначено Подякою від Українського Пакту заради молоді та партнерів за активну участь у проектах Пакту - 2020 та підтримку молоді у сфері навчання, стажування та працевлаштування.

Похожие пресс-релизы