pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Дві новинки від преміального бренду Jaffa вже у продажу!

У травні 2021 року компанія Vitmark розширила лінійку поживних і корисних перекусів Jaffa і випустила на український ринок смузі під назвою Super Food і Protein Boost. Компанія також планує експорт новинок на зовнішні ринки.

Смузі Jaffa популярні завдяки різноманітності фруктово-ягідних смаків, корисному складу і зручному формату. Смузі будуть випускатися в м’якій упаковці (пауч) з кришкою, що загвинчується об’ємом 120 г, що дозволить любителям активного способу життя швидко і просто поповнити запас енергії, наприклад, під час або після заняття спортом, в подорожі або на прогулянці.

До складу смузі Jaffa Super Food входять натуральні перетерті фрукти: банани, яблука, апельсини та імбир. Новинка містить насіння чіа, які самі по собі є джерелом кальцію, омега-3, клітковини, калію і магнію, а в комбінації з іншими компонентами Jaffa Super Food допоможуть активній людині протягом дня залишатися бадьорою і енергійною, швидко і надовго втамувати голод, не тільки виглядати, але і почувати себе добре.

Смузі Jaffa Protein Boost – це бананово-яблучно-ананасовий мікс з натуральних фруктів з додаванням кокосу. «Родзинкою» цієї новинки є ізолят сироваткового протеїну, який цінується в сучасному світі фітнесу та бодібілдингу за його корисні якості. Цей інгредієнт здатний дуже швидко засвоюватися організмом, допомагаючи тим самим швидко відновлювати м’язи після тренування. Кожен пауч смузі Jaffa Protein Boost містить 5 г протеїну!

Як і вся лінійка фруктово-ягідних десертів Jaffa, смузі-новинки створені з 100% натуральних інгредієнтів, без доданого цукру, консервантів, барвників і глютену.

«В компанії Vitmark з особливою увагою стежать за трендами і за смаковими уподобаннями людей, що потребують швидкого відновлення сил і заряду енергії, – говорить комерційний директор компанії Vitmark Денис Барляєв. – Пошук свіжих нестандартних рішень призводить до випуску нових фруктово-ягідних смаків з цікавими добавками. Наприклад, з корисним протеїном, необхідним при заняттях фітнесом, або насінням чіа, яке є джерелом кальцію і інших корисних мікроелементів і дуже популярне в Європі та США. Сьогодні споживач сам шукає такі продукти. Багатофункціональність і варіативність ситуацій споживання роблять нашу пропозицію унікальною на українському ринку. Сподіваємося, що це буде суперпопулярні продукти, для тих, хто веде активний спосіб життя і піклується про своє здоров’я».

* * * * *
Довідка про компанію:
Компанія Vitmark створена в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів у категорії фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування й одним з лідерів у категорії соків і нектарів. Продуктовий портфель Vitmark орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea та Vega Milk.
Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 25 країн світу. Якість і безпека продукції сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.

Довідка про ТМ Jaffa:
Бренд Jaffa є флагманським брендом компанії Vitmark. Перша партія соку Jaffa була розлита 25 років тому, в 1994 році. Сьогодні бренд – один з лідерів в категорії соків і нектарів на ринку України. Продукція під ТМ Jaffa експортується в більше ніж 20 країн світу.
Продукція Jaffa створена для активних людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своїм харчуванням і здоров’ям. Продуктовий портфель бренду Jaffa включає: соки, нектари, фруктово-ягідні смузі для дітей і дорослих, а також напої, збагачені вітамінами.
В 2021 році ТМ розширила лінійку корисних перекусів, представивши ринку смузі Jaffa Protein Boost і смузі Jaffa Super Food.

Похожие пресс-релизы