pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

50 тисяч пакунків пральних засобів для людей похилого віку від «Хенкель» в Україні та Rozetka

Компанія «Хенкель» в Україні та її бренди Persil, Losk, Perwoll, Somat, Silan і Bref передали 50 тисяч упаковок засобів для прання підопічним благодійного фонду «Життєлюб». Акцію з підтримки Ді та Ба організував бізнес-підрозділ «Засоби для прання та догляду за оселею» «Хенкель» в Україні.
Другий рік поспіль благодійні колаборації брендів «Хенкель» в Україні з найбільшим українським маркетплейсом Rozetka допомагають літнім людям.
«У 2021 році спільними зусиллями трьох партнерів і завдяки споживачам продукції брендів Persil, Losk, Rex, Perwoll, Somat, Bref і Clin було передано до благодійного фонду «Життєлюб» 50 000 пакунків пральних засобів. Таким чином ми допомогли забезпечити пакетом допомоги — річним запасом пральних засобів — близько 1 600 літних людей», — повідомив Марко Мінтас, директор бізнес-підрозділу «Засоби для прання та догляду за оселею» «Хенкель» в Україні.
У 2020 році бренди Persil Losk, Rex, Perwoll, Somat, Bref і Clin так само ділилися зі старенькими часткою своїх прибутків із продажу і перерахували для фонду «Життєлюб» кошти на закупівлю 2 200 продуктових наборів із товарами першої необхідності. Ця допомога надійшла їм у період найбільш суворих карантинних обмежень, які були впроваджені в Україні, коли сюди докотилася хвиля пандемії COVID-19.
Ця допомога стала частиною глобальної програми солідарності світового лідера індустрії виробництва засобів для гігієни та чистоти — компанії Henkel. Окрім допомоги вразливим верствам населення, вона включала масштабну адресну підтримку для сотень лікарів і десятків медичних закладів України у період першої хвилі пандемії COVID-19. Бренди компанії «Хенкель» в Україні ділилися часткою прибутків задля допомоги лікарям і медичним закладам. Загальний пакет програм компанії «Хенкель» в Україні та її брендів для протистояння пандемії COVID-19 в Україні сягнув 2 млн грн.

Про компанію «Хенкель»
Компанія «Хенкель» здійснює свою діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продукції. Силами трьох своїх бізнес-підрозділів компанія утримує провідні позиції у сегменті промислових і споживчих продуктів завдяки своїм потужним брендам, інноваційному підходу та застосуванню передових технологій. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є світовим лідером на ринку клейових матеріалів, у всіх сегментах продуктів для промисловості на глобальному рівні. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримують провідні позиції на багатьох ринках світу та у численних категоріях продукції. Компанія «Хенкель», заснована у 1876 році, має історію успіху, що триває понад 140 років. У 2020 році обсяг продажу компанії становив більш ніж 19 мільярдів євро, а скоригований операційний прибуток – близько 2,6 мільярда євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 53 000 осіб у всьому світі. Це віддана та різноманітна команда ентузіастів, яких об’єднує спільна корпоративна культура та спільна мета – створення цінності з дотриманням принципів сталого розвитку, а також спільні ідеї. Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у сфері сталого розвитку, вона обіймає провідні позиції у багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені до переліку, що охоплюється фондовим індексом Німеччини DAX. Більш детальна інформація міститься на сайті www.henkel.com

Похожие пресс-релизы