pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Olkom Group висловлює співчуття у зв'язку з трагічною загибеллю Євгена Куценка

Колектив Olkom Group висловлює глибоке і щире співчуття рідним і близьким у зв'язку з трагічною загибеллю Євгена Куценка.
Ми втратили незвичайну людину – талановитого, масштабно мислячого підприємця, мецената і по-справжньому захопленого своєю справою керівника, який віддавав всі сили на розвиток свого підприємства. Життєвий шлях Євгена Миколайовича завжди був наповнений сумлінною діяльністю та прагненням принести користь своєму рідному краю.
«Євген Миколайович був мені близькою людиною. Я його дуже поважала і любила, просто як людину. Він був дуже добрим і співчутливим. І мені дуже шкода, що так все трагічно склалося, – розказала Ганна Олексенко, ключовий акціонер Olkom Group. – З 2002 року, після смерті мого батька, він очолив управління холдингом Олком, за що йому дуже вдячна. До кінця 2013 року він керував компанією. Потім наші шляхи розійшлися. І мені дуже шкода, що журналісти використовують бренд Olkom для звучності і гучності своїх статей, хоча у людини був власний бренд і якісний продукт».
Євген Куценко був керівником ТОВ МЖК «Південний», власником торгових марок «Молочна ріка» та «Danken», які він активно просував останні 8 років.
Довідка: вся продукція ТМ Олком випускається на ПрАТ «Київський маргариновий завод», який з моменту свого заснування у 1949 році ніколи не припиняв свою діяльність. Завод входить в Групу компаній Olkom, власницями яких є Ганна Олексенко, Ольга Олексенко та Ірина Куценко. З 2014 року бренд Олком щорічно входить у ТОП-100 найдорожчих брендів України і продовжує підкорювати нові ринки, так само як і бути серед лідерів України.

Похожие пресс-релизы