pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

ІБК ОБРІЙ: Оксана Безсмертна - найкращий працівник року

За підсумками 2021 року Оксана Безсмертна, керівник кошторисного відділу Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» визнана найкращим працівником року. 2021-й для компанії ознаменувався введенням в експлуатацію двох об’єктів житлової нерухомості й клініки MIRUM. На додаток активно тривала підготовка двох нових проєктів. Тож рік видався насиченим і цікавим.

Напередодні Новорічних свят, підсумовуючи результати року, що минає, Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» традиційно обирає найкращого працівника. У 2021 році звання «Кращий працівник року» отримала Оксана Безсмертна, керівник кошторисного відділу ІБК ОБРІЙ.

«2021 рік видався складним, насиченим і цікавим. - ділиться номінантка і додає: В роботі були три об'єкти, які необхідно було у встановлені терміни ввести в експлуатацію. На додаток паралельно тривала серйозна підготовка двох нових проєктів. І саме з кошторисного відділу розпочинається будь-який проєкт. Оскільки вартість будівництва є головним питанням, яке цікавить усіх учасників проєкту із самого початку проєктування і до завершення будівництва».

Оксана за спеціальністю інженер-механік і фінансист. Понад чотири роки успішно очолює кошторисний відділ Інвестиційно-будівельної компанії "ОБРІЙ". Тому їй, як вона сама зазначає, пощастило попрацювати у кожному проєкті компанії-девелопера.

«ІБК ОБРІЙ для мене - це нові професійні виклики й улюблена робота, яка приносить одне задоволення. Адже доводиться мати справу з дуже цікавими проєктами з точки зору архітектури будівель, матеріалів та особливостей технологій будівництва», - коментує О.Безсмертна.

Похожие пресс-релизы