pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

У складі топ-менеджменту Olkom Group відбулися зміни

У групі компаній Olkom з 26 травня 2022 року відбулися серйозні кадрові зміни. Відсторонено від повноважень та призупинено дію трудових договорів трьох членів топ-менджменту, які займали ключові посади в компанії.
«На період з'ясування всіх обставин діяльності посадових осіб у складний для країни час офіційно відсторонено від своїх обов'язків Голову правління ПрАТ «КМЗ» Н. Лещенко. Призупинено дію трудових договорів з фінансовим директором С. Мироненко та керівником служби безпеки С. Цицкуном», – прокоментувала ситуацію головний акціонер Olkom Group Ганна Олексенко.
На даний момент, у компанії створено нову дирекцію, яку очолює Ірина Амєліна та оновлено штат співробітників. «Це команда однодумців. І кожен співробітник – професіонал у своїй справі. Наша мета залишається спільною – працювати заради перемоги України та забезпечувати українців якісними продуктами харчування», – додала Ганна Олексенко.
Перед членами оновленої команди стоятимуть завдання, серед яких формування нової, якісної системи управління, оптимізація витрат і побудова ефективного ланцюга виробництва від отримання вхідної сировини до продажу продукції кінцевому клієнту.

Довідка
Група компаній Olkom належить українським підприємницям Ганні Олексенко, Ользі Олексенко та Ірині Куценко. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України Olkom Group надає всебічну допомогу та підтримку країні у боротьбі з окупантом. З перших днів війни компанія видала майже 20 тонн благодійної продукції. Першочергово допомога була надана людям, які перебувають у регіонах бойових дій, захисникам та рятувальникам, місцевим громадам.

За додатковою інформацією звертатись
до фахівця із зв’язків з громадськістю Olkom Group
Олени Лобач
тел. + 38 (067) 610-78-83
[email protected]
olkom.ua