pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro у I-му кварталі 2022 р. збільшив обсяг продажу свиней на 3%

KSG Agro у I-му кварталі 2022 р. збільшив обсяг продажу свиней на 3️⃣% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

KSG Agro у I-му кварталі 2022 р. збільшив обсяг продажу свиней на 3️⃣% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. Якщо у I-му кварталі 2021 р. обсяг продажу свиней склав 2 млн. 500 тис. дол., то у I-му кварталі 2022 р. - 2 млн. 580 тис. дол.

Одним з факторів, який призводить до збільшення обсягів продажу, як зараз, так і в перспективі є зростання поголів’я свиней. KSG Agro у тому ж 1-му кварталі 2022 р. у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. збільшив поголів’я свиней на 17,6% — з 46,4 тис. до 54,5 тис. голів. При цьому кількість приплоду за цей же період зросла на 28,1% — з 25,2 до 32,3 тис. голів.

«Для нас дуже важливо, особливо з точки зору продовольчої безпеки, збільшувати обсяг продажу продукції, - коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, - В результаті, не зважаючи на умови воєнного стану, ми маємо можливість допомагати ЗСУ та силам тероборони, надаючи їм свинину та інші продукти».

ДОСЬЄ

KSG Agro є одним з провідних агрохолдингівУкраїни, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проєкти, насамперед свинарство, а також рослинництво.