pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

«Черкасиобленерго» в ході підготовки до осінньо-зимового періоду вдвічі збільшить запаси матеріалів

ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує впроваджувати план підготовки до осінньо-зимового періоду (ОЗП). Ключовими заходами підготовки до ОЗП енергетиками визначено поточні ремонти електромереж та створення запасів обладнання, матеріалів, устаткування, паливно-мастильних матеріалів Їх обсяги будуть збільшено вдвічі у порівнянні з минулим роком. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук під час робочої наради Міністерства енергетики України в Умані 28 липня

ПАТ «Черкасиобленерго» ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує реалізацію плану підготовки до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022-2023 рр.. Про Про це повідомив Голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук під час робочої наради Міністерства енергетики України в Умані 28 липня
Підготовка до ОЗП 2022-2023 передбачає http://www.cherkasyoblenergo.com/novyny/2714-u-pat-cherkasioblenergo-pro... проведення моніторингу та нагляду за виконанням планових ремонтних робіт електрообладнання, розроблення комплексу організаційно-технічних заходів, спрямованих на посилення протипожежного стану підвідомчих об’єктів, узгодження порядку взаємодії підприємств енергетики з органами виконавчої влади та військовими адміністраціями, створення необхідного аварійного запасу обладнання, матеріалів, устаткування, паливно-мастильних матеріалів.
Зокрема, розпочато ремонт пошкоджених кабельних ліній напругою 6-10кВ, які живлять споживачів I-II категорій, об’єктів водопостачання, водовідведення та теплопостачання медичних закладів області. Стартувала перевірка протипожежного та технічного стану всіх підстанцій 35кВ та вище. Енергетики також розпочали готувати автомобілі та механізми, у тому числі всюдихідну техніку для виконання аварійно-відновлювальних робіт. Що стосується запасу обладнання, матеріалів, устаткування, паливно-мастильних матеріалів, то його, за словами Голови Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука, передбачається створити в обсягу в 2 рази більше, ніж торік.