pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro надав ЗСУ та лікарням Дніпропетровщини понад 100 тис. кг свинини

KSG Agro надав ЗСУ та лікарням Дніпропетровщини понад 100 тис. кг свинини. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Агрохолдинг KSG Agro з початку широкомасштабної агресії рф в Україні надав ЗСУ та лікарням Дніпропетровщини понад 100 тис. кг свинини. Допомога надавалася як безпосередньо військовим частинам та шпиталям Дніпропетровської області, так і за домовленостями з міською військовою адміністрацією Кривого Рогу.

З початку війни також було вироблено та поставлено для потреб ЗСУ та медзакладів Днііпропетровщини понад 3 тис. банок свиної тушонки.

«Ми вважаємо, що під час війни наш фронт - трудовий. Тому за підтримки АСУ подали через Дніпропетровську ОДА в Мінагрополітики списки співробітників з метою їх броні від мобілізації, - розповідає голова Ради Директорів KSG Agro Сергій Касьянов, - Збереження трудового колективу дозволило нам підтримати армію та наші медзаклади такою важливою в скрутні воєнні часи споживчою продукцією».

На даний момент у місці розташування свинокомплексу KSG Agro знаходиться понад 200 тимчасово переміщених осіб. Тим з них, хто має бажання та відповідну кваліфікацію, пропонується робота на свинокомплексі. На даний момент вже працевлаштовано 10 осіб, які посідають різні професійні позиції - менеджерів, начальників ділянок, провідних спеціалістів з свинарства тощо.

ДОСЬЄ

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.