pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro розпочав експортні поставки кукурудзи до Словаччини обсягом до 1 тис. т

Агрохолдинг KSG Agro розпочав експортні поставки кукурудзи до Словаччини обсягом до 1 тис. т. Про це повідомила пресслужба компанії.

Агрохолдинг KSG Agro розпочав експортні поставки кукурудзи до Словаччини обсягом до 1 тис. тонн.

«В умовах фактичного блокування експорту агропродукції морськими шляхами успішний бізнес агрохолдингів сфокусувався на побудові власної ефективної логістики. Нам це вдалося, отже ми продовжуємо розвивати експорт до країн Євросоюзу. Слідом за поставками, як зернових, так і продукції з високою доданою вартістю – олії, ми розпочинаємо експорт кукурудзи, - коментує Голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. - Є всі підстави говорити про подальше збільшення експортних поставок до країн ЄС, адже, з одного боку, там є високий попит на нашу сільгосппродукцію, а з іншого - включено «зелене світло» для українського агроекспорту. Наразі в ЄС – фактично відсутні податки (той же ПДВ) та ввізні мита. Отже, вирішивши проблеми з логістикою, аграрії мають можливість налагодити ефективний канал експортних надходжень».

Як повідомлялося раніше, KSG Agro почав експортні поставки рапсу та соняшникової олії у три країни ЄС – Польщу, Словаччину та Італію. В рамках укладеного контракту KSG Agro на поставки рапсу у сирому вигляді у Словаччину буде експортовано 2 тис. т цієї культури. Крім того, розпочаті пілотні поставки соняшникової олії у Польщу та Італію за допомогою флексітанків – полімерних ємностей, які призначені для перевезення рідких вантажів та встановлюються на звичайних вантажних автомобілях.

ДОСЬЄ
KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.