pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

АТ «Миколаївобленерго» напередодні вихідних відновило світло в 36 населених пунктах регіону

Ремонті бригади АТ «Миколаївобленерго» в п’ятницю, 28 жовтня, відновили живлення електроенергії в 36 населених пунктах області. Про це з посиланням на очільника підприємства повідомляє пресслужба компанії.
https://www.energy.mk.ua/basic_news/okremi-naseleni-punkty-mykolayivshhy...

Зранку п’ятниці, 28 жовтня, без електропостачання залишилися 36 населених пунктів у двох районах області. Бригади АТ «Миколаївобленерго» оперативно приступили до ліквідації аварійних ситуацій в мережах. «Впродовж дня монтери оперативних бригад заживили майже всіх знеструмлених споживачів – 14 тисяч абонентів, - повідомив в.о. генерального директора Вадим Данилків.
За його словами причиною знеструмлення стала аварія в елекромережі, наслідки якої й усунули фахівці. Причиною аварії стали постійні пошкодження електромереж регіону внаслідок ракетних обстрілів Миколаєва та області. Як неоднодразово повідомлялося раніше, миколаївські енергетики завжди оперативно ліквідовують наслідки пошкоджень, проте для повноцінного відновлення стабільного розподілу електроенергії потребують матеріали та обладнання – автоматичні вимикачі, проводи, трансформаторну оливу.
Нагадаємо, в ночі 28 жовтня російські війська завдали по Миколаєву ракетного удару з комплексів С-300. Як повідомляв голова військової адміністрації Миколаївської області. Внаслідок ракетного удару зруйновано триповерхову адміністративну будівлю управління Держпраці та пошкоджено поруч розташоване багатоповерхове новобудування. Також пошкодження отримала хлібопекарня».