pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

ПАТ «Черкасиобленерго» відновило живлення електроенергією 2\3 мешканців Черкащини

Вранці 31 жовтня на Черкащині внаслідок пошкоджень енергоінфраструктурного об’єкта було знеструмлено 816 населених пунктів регіону, в т.ч. м. Черкаси. До кінця доби майже всім мешканцям регіону розподіл електроенергії було відновлено. Про це повідомляє пресслужба компанії.
Вранці, о 8.03. 31 жовтня на Черкащині в результаті ракетного удару агресора зазнав пошкоджень об’єкт енергетичної інфраструктури, внаслідок чого було знеструмлено 816 населених пунктів регіону, в т.ч. м. Черкаси та Черкаський район, Золотоніський район та більша частина Звенигородського району Близько 820 тис. мешканців регіону опинилися без електроенергії.
Оперативними бригадами ПАТ «Черкасиобленерго» протягом 4 год були заживлені всі об'єкти критичної інфраструктури м.Черкаси. Станом на 18 годину було відновлено постачання більшій половині споживачів, без електропостачання залишалися близько 120 тисяч споживачів та 171 населений пункт. До 24:00 всі споживачі були заживлені.
Як зазначив Голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук, вчорашні аварійні відключення – найбільші в регіоні з початку широкомасштабної агресії російського федерації. За словами очільника підприємства, саме дякуючи професійним та злагодженим діям працівникам 32 оперативно-виїзних бригад, співробітникам оперативно-диспетчерських служб компанії до кінця доби всім 820 тисячам знеструмленим споживачам було відновлено живлення електроенергії.
В компанії також зазначають, що роботи з усунення пошкоджень, нанесених ракетним обстрілом агресора продовжуються. Для їх якісного та оперативного проведення можуть застосовуватися локальні відключення електроенергії. Споживачів про це буде повідомлено як на сайті компанії, так і шляхом sms-інформування (тих, що зареєстровані в особистому кабінеті (https://cabinet.cherkasyoblenergo.com). Система такого інформування про планові та позапланові відключення живлення, була впроваджена в ПАТ «Черкасиобленерго» минулого року.
Нагадаємо, 22 жовтня внаслідок ворожої ракетної атаки на Черкащині було знеструмлено майже все місто Умань та Уманський район. В силу певної специфіки живлення Умані, швидко відновити електрику було майже неможливо. Проте фахівці «Черкасиобленерго» знайшли технічні можливості на протязі тижня по декілька годин на день надавати уманцям електроенергію. Допоки не з’явилась можливість забезпечити стабільне живлення. Про що з подякою зазначив у одному зі своїх відеозвернень Президент України Володимир Зеленський.