pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro, незважаючи на війну, за 9 місяців 2022 р. отримав EBITDA 2,7 млн. долл.

KSG Agro за 9 місяців 2022 р., незважаючи на війну та руйнування традиційної логістики, отримав EBITDA 2,7 млн. долл. Чистий прибуток компанії склав 0,5 млн. долл. Про це повідомила прес-служба компанії із посиланням на дані звіту на Варшавській фондовій біржі.

Згідно звіту KSG Agro, оприлюдненого на Варшавській фондовій біржі, за три квартали 2022 р. EBITDA агрохолдингу склала 2,7 млн. долл., а чистий прибуток - 0,5 млн. долл. Позитивними виявились і інші фінансові показники. Так, валовий прибуток сягнув 3,1 млн. долл., операційний доход - 1,7 млн. долл. Нагадаємо, що EBITDA – показник, який дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань.

У порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. за 9 місяців 2022 р. на 37% зріс обсяг виробництва та продажу свиней у фізичному вимірі - з 41,1 тис. до 56,2 тис. голів.

«Завдяки своєчасним заходам із забезпечення стабільного виробництва у рослинницькому та тваринницькому сегментах, ми, незважаючи на повномасштабну війну в Україні, спрацювали прибутково, - коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. - Так, врожаї зернових культур та соняшника цього року були прогнозовано меншими за рекордні минулорічні, тому порівнювати валовий дохід 9 місяців цього року з аналогічним періодом минулого не зовсім коректно. Головне, що нам вдалося, незважаючи на війну, зберегти кістяк професійного колективу, вибудувати зруйновані логістичні ланцюжки, збільшити поголів’я свиней - на 20% з початку року, а також організувати експорт, як сільгосппродукції, так і готової продукції з високою доданою вартістю - соняшникової олії - у країни Євросоюзу».

ДОСЬЄ

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.