pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro завершив збирання врожаю кукурудзи на площі 920 га

Агрохолдинг KSG Agro завершив збирання врожаю кукурудзи на площі 920 га. Про це повідомила прес-служба компанії із посиланням на керівника рослинницького дивізіону холдингу Дмитра Ємельченка.

Агрохолдинг KSG Agro завершив збирання врожаю кукурудзи на площі 920 га. При цьому середня врожайність склала 3 т/га.

«Цього року аграрії стикнулися з важкою ситуацією - високою вологістю кукурудзи, що є справжньою проблемою для аграріїв, адже вимагає додаткових витрат на сушіння сільгоспкультури, - розповідає Дмитро Ємельченко. - По нашому врожаю показник вологості склав 20%. Нестандартна вологість та неможливість зібрати кукурудзу в заплановані строки з-за погодних умов стали особливостями цієї збиральної кампанії».

В ході збиральної кампанії кукурудзи KSG Agro задіяв 4 комбайни – 2 John Deere та 2 CLAAS Lexion, а також 12 вантажівок для вивозу врожаю.

KSG Agro працює за принципом вертикальної інтеграції, тож зібрана кукурудза буде використана, в тому числі й у виробництві комбікормів для стабільної роботи свинокомплексу. Безперебійна робота свинокомплексу дозволяє агрохолдингу надавати систематичну допомогу ЗСУ та медзакладам Дніпропетровщини. Так, з початку війни KSG Agro відвантажив їм продукції на понад 10 млн грн. Крім того, холдинг бере активну участь у програмі виробництва тушонки для потреб армії, яку ініціювала Криворізька військова адміністрація, надавши безкоштовно 40 тонн м’ясної продукції.

ДОСЬЄ
KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Похожие пресс-релизы