pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

ПАТ «Черкасиобленерго» допомогає відновити електромережі Миколаївщини

ПАТ «Черкасиобленерго» направили вже 3 ремонтні бригади та автомобільну спецтехніку і провода на допомогу колегам з Миколаївщини у відновленні електромереж деокупованних територій регіону. Про це повідомляє пресслужба підприємства.
22 листопада ПАТ «Черкасиобленерго» направило до колег 2 ремонтні бригади розподільчих мереж, що будуть відновлювати електромережі деокупованних територій Миколаївщини. Ще одна бригада високовольтних мереж виїхала на допомогу фахівцям АТ «Миколаївобленерго» минулого тижня. Таким чином 3 бригади, з необхідним обладнанням та інструментами вже приступили до відновлення пошкоджених російськими агресорами енергомереж деокупованних територій Миколаївщини. Також була направлена техніка - 4 автопід’йомника, 1 вантажний автомобіль, 2 оперативних автомобілі, 3 мобільних генератори, а також 4 тонни (3 бухти) проводу. Спрямування оперативних бригад відбулося за результатами наради в Міністерстві енергетики України, в якій прийняли участь всі ОСР країни.
Наразі, за словами очільника «Черкасиобленерго» Олега Самчука, в компанії мають намір направити найближчим часом на допомогу миколаївським колегам ще 4 оперативні бригади.
«Ворог спричинив суттєві пошкодження енергомереж в Миколаївській області і ми не можемо не прийти на допомогу колегам – задля більш швидкого відновлення живлення мешканцям та підприємствам районів, що були нещодавно звільнені ЗСУ. Зараз держава, державні підприємства мають допомогти державним же підприємствам, яким і є «Миколаївобленерго», у відновленні електропостачання», - зазначив Голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. За його словами 20 черкаських енергетиків в режимі 24\7 вже пліч-о-пліч з колегами працюють над відновленням живлення Баштанського району. Передбачена ротація фахівців – 7 фахівців наприкінці цього тижня змінять тих, що працюють з минулого тижня. Підприємство забезпечило працівників не тільки необхідним інструментом, але й харчуванням, зимовим спецодягом та засобами захисту.

Похожие пресс-релизы