pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Фонд «Повернись живим» отримав від компаній Bolt і Visa 1,5 мільйона гривень

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну міжнародні бренди Bolt і Visa постійно підтримують нашу країну. У рамках нової кампанії “Подяка” у фонд “Повернись живим” було здійснено пожертву у 1,5 мільйона гривень.

Сьогодні головним завданням кожного, безумовно, є підтримка всіх, хто протистоїть російській навалі, людей, які стоять за вільне майбутнє України: волонтерів, захисників, медиків…

Так, протягом року Bolt та Visa передали для України кошти на загальну сумму 17 млн гривень. Це стало можливим завдяки тому, що люди активно продовжують користуватися сервісами цих компаній. Саме тому бренди запускають нову акцію “Подяка”. У рамках цієї кампанії вони хочуть показати, що, виконуючи буденні справи, кожен стає частиною великої та необхідної роботи, яка веде до перемоги, і подякувати всім за їхній вклад. Адже рушійною силою, яка допомагає бізнесу працювати та здійснювати, є саме користувачі: дівчина, яка викликає авто, щоб не запізнитися на роботу, юнак, що мчить на самокаті на зустріч до коханої, або водій, який щоранку підвозить до госпіталя медсестру.

“Сьогодні важливо не лише підтримувати волонтерські проєкти організацій та фондів, які допомагають наближувати перемогу, а й впроваджувати культуру благодійності. Тож саме бренди, яким довіряють в усьому світі, мають створювати цінність під час війни,” – зазначає Сергій Костя, маркетинг-директор Bolt у країнах Східної Європи.

Інформація про компанію Bolt

Bolt – це європейський мультидодаток, яким користуються 100 мільйонів осіб у 45 країнах і понад 400 містах Європи й Африки. Компанія прагне прискорити перехід від використання персональних автомобілів до сервісів спільної мобільності, пропонуючи кращі альтернативи своїм користувачам. До спектра послуг Bolt входять такі напрями, як замовлення поїздок, каршерінґ, прокат електросамокатів, а також доставка їжі та продуктів.

В Україні послуги Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Чернівцях, Кременчуці, Луцьку, Рівному, Тернополі, а також в Ужгороді, Івано-Франківську й Одесі (www.bolt.eu).

Похожие пресс-релизы