pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro повністю готовий до проведення весняної посівної кампанії

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, повністю готові до проведення весняної посівної. Про це повідомила пресслужба компанії.

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, понад за місяць до проведення весняної посівної кампанії повністю забезпечені необхідними ресурсами та готові для її проведення.

За словами керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка, вже закуплені в повному обсязі всі товарно-матеріальні цінності, в тому числі дизельне паливо, мінеральні добрива, засоби захисту рослин тощо.

«Ми не бачимо проблем з погодними умовами. Опадів в метровому шарі – 200 мм, що повністю відповідає нормі, - коментує Дмитро Ємельченко. - Озимі культури знаходяться в гарному та дуже гарному стані. На даний момент закінчується процес підживлення озимих – з 6,5 тис га під цими культурами підживлено 6 тис. га».

Враховуючи складну ситуацію на аграрному ринку та обмеженість експорту сільгоспкультур у воєнний період, KSG Agro планує ретельніше підходити до витрат на добрива в процесі підживлення, оптимізуючи цю статтю витрат. Наприклад, істотну частину добрив складатиме карбамід, оскільки азот у ньому дешевший, ніж в інших видах добрив.

Фінансування робіт в рамках весняної посівної-2023 відбувається в рамках відкритої кредитної лінії Таскомбанку та за рахунок власних коштів.

ДОВІДКА

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Похожие пресс-релизы