pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Продукція ТМ "Добродія" буде представлена на міжнародній виставці продуктів харчування Food Expo Bucharest 2023

З 28 вересня по 1 жовтня 2023 року у Бухаресті (Румунія) проходитиме одна з найважливіших подій у Румунії, присвячена виробництву продуктів харчування та напоїв, - Food Expo Bucharest 2023. Організатори заходу вже традиційно планують прийняти близько 30 000 учасників на 4 виставкових площах в центрі Laminor.

На виставці "Добродія Фудз" представить як флагмани з продуктового портфеля продукції, так і новинки: вівсяні пластівці, порційні каші, гранолу, готові сніданки під ТМ "Добродія", San Grano, WOWСЯНКА та YUMMOJI.

Запрошуємо відвідати наш стенд В13 у центрі Laminor.

«Добродія Фудз» - провідний виробник та постачальник вівсяних пластівців та сухих сніданків під ТМ «Добродія», San Grano, WOWOATS, YUMMOJI.
Наш виробничий комплекс створений виходячи з принципів Сталого розвитку, екологічного спрямування, з високою енергетичною ефективністю та автоматизованими технологічними процесами. Підприємство має сертифікацію Food Safety System Certification 22000, GLUTEN FREE, KOSHER, Халяль, Organic. Виготовляємо корисну для здоров’я та безпечну для навколишнього середовища продукцію з зерна, яке вирощуємо на власних полях. Єдиний виробник вівсянки в Україні, хто вирощує та перероблює овес GLUTEN FREE.

Похожие пресс-релизы