pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

«Миколаївобленерго» відновило живлення 800 споживачів після нічного ракетного удару

Фахівці «Миколаївобленерго» станом на 13.00. 19 жовтня. відновило живлення електрикою 800 споживачів у Степівській громаді, де воно зникло після пошкоджень електромережі внаслідок ракетного удару ввечері 18 жовтня.
Станом на 13.00. 19 жовтня живлення 800 споживачів Степівської громади повністю відновлено, - про це повідомляє прес-служба АТ «Миколаївобленерго».
Ввечері 18 жовтня, о 20:30, Росія завдала ракетного удару по населеному пункту Степівської громади Миколаївської області. За повідомленням Голови Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «влучення було зафіксовано по закладу харчування. Під завалами загинуло двоє людей, поранення дістала одна людина. Унаслідок удару також пошкоджено житлові будинки, сільгосппідприємство та іншу цивільну інфраструктуру».
Внаслідок ракетного удару також були пошкоджені опори повітряної лінії електропередач – без електроенергії залишилося 800 споживачів. «Фахівці наших аварійних бригад відразу ж виїхали до місця ушкоджень та після обстеження пошкоджень приступили до заміни електроопор. І вже о 13.00. у всіх 800 оселях та господарських будівлях з’явилася електрика, - повідомив в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

Похожие пресс-релизы