pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Чого очікувати від змін у Державному реєстрі РРО?

ДПІ у Голосіївському районі м. Києва нагадує про переваги прогресивних нововведень.

З 26.04.2013 р. набрав чинності наказ Міндоходів України, яким затверджено у новій редакції Державний реєстр РРО з урахуванням моделей реєстраторів, унесених відповідними наказами ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним та грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України.
А це означає, що буде формуватися електронна касова стрічка і автоматично передаватимуться дані про проведені розрахунки на спеціальний сервер Міндоходів.
Відтепер у підприємців – власників таких РРО, завдяки новим прогресивним технологіям, з’явилась можливість заощаджувати не лише кошти, а й дорогоцінний час. Адже їм тепер подавати щомісячну звітність не потрібно. Решті підприємців Голосіївського району, які застосовують касові апарати, необхідно або доопрацювати діючу розрахункову-касову техніку шляхом приєднання до неї відповідних модемів, або про придбання нової, яка створює електронну касову стрічку.
Наразі податківці Голосіївського району закликають представників бізнесу оперативно звертатись до сервісних центрів з приводу купівлі або модернізації парку апаратів. Окрім того нагадує, що адаптаційний період, відведений на цей процес, під час якого штрафи за відсутність електронної стрічки не застосовується, спливає 1 липня. А ще наголошують на тому, що запровадження такого сервісу значно знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками підрозділів моніторингу грошових операцій Міндоходів України.

ДПІ у Голосіївському районі м. Києва

Похожие пресс-релизы