pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Украина

KSG Agro оновив поголів‘я свиней свиноматками та кнурами канадської генетики

Агрохолдинг KSG Agro оновив поголів‘я свиней 60 свиноматками та 10 кнурами канадської генетики. Про це повідомила пресслужба компанії.

KSG Agro за 10 міс. 2022 р. збільшив виручку від реалізації свиней на понад 34%

Агрохолдинг KSG Agro за 10 міс. 2022 р. збільшив виручку від реалізації свиней на понад 34% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. Про це повідомила пресслужба компанії.

Охматдит & Bolt: безкоштовні поїздки заради здоров’я маленьких пацієнтів

Охматдит & Bolt: безкоштовні поїздки заради здоров’я маленьких пацієнтів

KSG Agro, незважаючи на війну, за 9 місяців 2022 р. отримав EBITDA 2,7 млн. долл.

KSG Agro за 9 місяців 2022 р., незважаючи на війну та руйнування традиційної логістики, отримав EBITDA 2,7 млн. долл. Чистий прибуток компанії склав 0,5 млн. долл. Про це повідомила прес-служба компанії із посиланням на дані звіту на Варшавській фондовій біржі.

Польское представительство компании "Добродия" номинировано на звание лауреата "Польской награды качества 2022"

Ежегодно Польское агентство предпринимательства, редакции "Форум Предпринимательства" и Biznes Plus в газете Wyborcza проводят конкурс "Польская награда качества" среди компаний, которые демонстрируют высокие стандарты в своей сфере деятельности и предлагают потребителям продукты высочайшего качества.

Оплату праці енергетиків варто збільшити на 30%, - пропозиція

Оплату праці енергетиків, що закладається в тариф на розподіл електроенергії, варто збільшити на 30%. Це буде відповідати індексу інфляції в 2021-22 рр.

У благодійному футбольному турнірі Energy Cup на підтримку ЗСУ перемогла команда ПАТ «Черкасиобленерго»

Футбольна команда ПАТ «Черкасиобленерго» перемогла в турнірі Energy Cup, що був організований на користь ЗСУ і в якому взяли участь 11 команд енергетичних підприємств. Про це повідомляє організатор турніру - Energy Club https://iclub.energy/energy-trading-europe-ukraine/tpost/le7gdmfb61-vizn...

ПАТ «Черкасиобленерго» відновило живлення електроенергією 2\3 мешканців Черкащини

Вранці 31 жовтня на Черкащині внаслідок пошкоджень енергоінфраструктурного об’єкта було знеструмлено 816 населених пунктів регіону, в т.ч. м. Черкаси. До кінця доби майже всім мешканцям регіону розподіл електроенергії було відновлено. Про це повідомляє пресслужба компанії.

АТ «Миколаївобленерго» напередодні вихідних відновило світло в 36 населених пунктах регіону

Ремонті бригади АТ «Миколаївобленерго» в п’ятницю, 28 жовтня, відновили живлення електроенергії в 36 населених пунктах області. Про це з посиланням на очільника підприємства повідомляє пресслужба компанії.
https://www.energy.mk.ua/basic_news/okremi-naseleni-punkty-mykolayivshhy...

Кібербезпека: а ви впевнені у захисті свого бізнесу?

У нинішню епоху глобальної невизначеності та загострення геополітичної напруженості кібербезпека стає важливішою, ніж будь-коли. Після початку війни в Україні інтенсивність кібератак знову зростає.