pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Украина

Відзначаючи 100 років від дати створення свого першого йогурту, Danone відкриває доступ до колекції з 1800 штамів

Відзначаючи 100 років від дати створення свого першого йогурту, компанія Danone відкрила свою колекцію з 1800 штамів для дослідницьких цілей. Ця ініціатива отримала підтримку Інституту Пастера.

Сотрудники компании «Стронг-Инвест» требуют от ВККС Украины дать оценку участию судьи Элеоноры Женеску в рейдерской схеме

У Высшей квалификационной комиссии судей Украины (ВККС) состоялся пикет, в ходе которого сотрудники ООО «Стронг-Инвест» потребовали от ее главы Сергея Козьякова при квалификационном оценивании учесть факты участия в рейдерской схеме судьи Элеоноры Женеску .

«Лото-Забава»: виграно 300 000 у конкурсі «Парочка» і 250 000 - у «Багаті та відомі»

19 травня 2019 року під час розіграшу 1032-го тиражу «Лото-Забава» успішно відлунав перший в історії виїзний конкурс «Мані на дивані». Дебютний захід у новому форматі стартував о 8:30 у самому серці Львова - на проспекті Свободи перед Оперним театром.

Акція від КРИСТАЛБАНКу «Вклад розміщай – подарунок вигравай»

Вигравайте подарунки при оформленні депозиту в Інтернет-банкінгу!

Cемінар «Ефективно вирощувати, не можна вирізати»

16 травня відбувся семінар по свинарству «Ефективно вирощувати, не можна вирізати».

«Лото-Забава»: 330-ий мільйонер з’явився у Львівській області

19 травня 2019 року під час розіграшу 1032-го тиражу «Лото-Забава» в Україні з‘явився ювілейний 330-ий мільйонер. Гравець закреслив три горизонталі з двома пільговими підковками та виграв 1 000 000 гривень у рамках «Великої гри». Забезпечила цей виграш кулька з парним числом 46, яка першою випала з великого лототрону на початку ефіру.

КРИСТАЛБАНК відкрив нове відділення у місті Дніпро

КРИСТАЛБАНК відкрив нове відділення у центральній частині міста Дніпро за адресою: проспект Пушкіна, 30.

«PepsiCo Go!»: річна програма стажування для молодих талантів розпочинає свій шлях в Україні

Восени розпочнеться навчання за річною програмою стажування «PepsiCo Go!», що дає шанс після її завершення долучитися до численної команди професіоналів всесвітньо відомого бренда.

Впервые в Украине состоялся Международный конгресс по перманентному макияжу и микроблейдингу International Beauty Voyage 2019

14 мая в Украине завершился первый международный фестиваль по перманентному макияжу и микроблейдингу “International Beauty Voyage 2019”, в рамках которого прошел чемпионат мира и международной конгресс в области PMU.

КРИСТАЛБАНК запустив Google Pay для користувачів карток Masterсard

КРИСТАЛБАНК впровадив новий сервіс безконтактної оплати Google Pay для держателів платіжних карток Masterсard, емітованих банком.