pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Украина

Гарячі обіди лікарям від соціально відповідального бізнесу

Компанія «Три Ведмеді» разом з національною мережею ресторанів «MAFIA» та партнерами об’єднали зусилля в межах соціальної ініціативи #ПідтримуюЛікарів. Компанії забезпечують гарячими обідами медиків закладів охорони здоров’я у чотирьох регіонах України: Київській області та м.

Навіщо газові контролери використовують фотофіксацію при знятті показань лічильників?

Раз на пів року, контролери газових компаній мають проводити контрольне зняття показань лічильників. У Регіональній Газовій Компанії, яка спеціалізується на впровадженні інноваційних та комплексних рішень для енергетичного сектора запропонували газорозподільним компаніям модернізувати роботу контролерів.

KSG Agro по итогам 2020 г. увеличил EBITDA на 211%

KSG Agro по итогам 2020 г. увеличил EBITDA на 211%. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга со ссылкой на годовой отчет компании, опубликованный на Варшавской фондовой бирже.

Морозиво зі смаком «Лісові ягоди»: чергова новинка від «Три Ведмеді» та KAZKA

Двошарове морозиво зі смаком «Лісові ягоди» – третій продукт із лінійки морозива «Три Ведмеді» «KAZKA», створений в рамках колаборації з популярним гуртом. Морозиво містить фруктовий наповнювач «Лісові ягоди» з лохини, малини та ожини, зверху полите наповнювачем з ароматом чорниці.

Нарбут і Ахматова: українське коріння акмеїзму

14 квітня 1888 р. народився письменник, поет-акмеїст і редактор - Володимир Іванович Нарбут. Сучасник і колега Осипа Мандельштама та Анни Ахматової – Володимир Нарбут, прожив яскраві 50 років та помер за загадкових обставин. З нагоди річниці ми розповідаємо про факти з життя та творчості поета.

ПАО «Черкассыоблэнерго» в 2020 в I квартале 2021 г. увеличило чистый доход до 0,6 млрд. грн. - на 29%

ПАО «Черкассыоблэнерго» в I квартале 2021 г. увеличило чистый доход на 29% - до 0,6 млрд. грн. Об этом сообщила пресс-служба компании.

Total и Kia продлевают успешное глобальное партнерство до 2026 года

Корпорация Kia и Total Lubrifiants подписали новое соглашение о сотрудничестве и продлили коллаборацию еще на пять лет, до марта 2026 года. Церемония подписания проводилась онлайн в штаб-квартире Kia в Сеуле, Южная Корея.

Строк дії ПСО для підприємств теплокомуненерго міста Харкова добігає кінця 1 травня 2021 року

1 травня 2021 року завершується строк дії Постанов Кабінету Міністрів України щодо покладання спеціальних обов’язків (ПСО) для виробників тепла, що використовують природний газ для потреб населення.

Строк дії ПСО для підприємств ТКЕ добігає кінця 1 травня 2021 року

1 травня 2021 року завершується строк дії Постанов Кабінету Міністрів України щодо покладання спеціальних обов’язків (ПСО) для виробників тепла, що використовують природний газ для потреб населення.

Результаты рейтинга агентств контекстной рекламы Украины 2021

Ringostat и Интернет Ассоциация Украины подвели итоги рейтинга агентств контекстной рекламы Украины. В 2021 году его возглавили Netpeak, WebPromo и iProspect Ukraine. C полным списком участников и жюри вы можете ознакомиться на сайте рейтинга: https://bit.ly/3aMVCQ9

Топ-10 рейтинга агентств контекстной рекламы Украины 2021 года