pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Украина

"Добродія Фудз" оновила дизайн та покращила упаковку вівсяних пластівців San Grano

У червні компанія "Добродія Фудз" розпочала виробництво вівсяних пластівців HERCULES від ТМ San Grano в оновленому дизайні та в покращеній (збільшеній) упаковці. Наразі продукцію можна знайти у дойпаці вагою 1000 г на поличках однієї з найбільших торгових мереж у світі - Metro.

Харчові переваги вівсяних пластівців

Вівсяні пластівці є універсальним і поживним інгредієнтом, який можна вживати як окремо, так і додавати до різноманітних страв. У статті ми заглибимося в інформацію про поживні властивості пластівців і з’ясуємо, чому вони заслуговують на важливе місце в вашому раціоні.

Багаті на клітковину

"Добродия Фудз" представила зерновые снеки YUMMOJI в обновленных упаковках по 220-300 г

Рост потребительского спроса на готовые к употреблению продукты из зерновых в "карманном" формате поспособствовал тому, что в прошлом году компания "Добродия Фудз" запустила производство хрустящих сухих снеков для быстрых завтраков или перекусов под ТМ YUMMOJI весом упаковки 30 г.

"Добродія Фудз" представила зернові снеки YUMMOJI в оновлених упаковках по 220-300 г

Зростання споживацького попиту на готові до вживання продукти із зернових у "карманному" форматі посприяло тому, що торік компанія "Добродія Фудз" запустила виробництво хрустких сухих снеків для швидких сніданків чи перекусів під ТМ YUMMOJI вагою упаковки 30 г.

Виробник Ceresit «Хенкель Баутехнік» відзначає 25 років від появи першого заводу в Україні

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», знана за одним зі своїх флагманських брендів Ceresit, цьогоріч відзначає 25 років від старту своєї виробничої діяльності на території України. У 1999 році міжнародна компанія запустила свій перший український завод у Вишгороді на Київщині.

KSG Agro підвищив ефективність удобрення ґрунту на 30-40%

Агрохолдинг KSG Agro підвищив ефективність удобрення ґрунту на 30-40%. Про це повідомила пресслужба компанії.

У першому кварталі 2024 року KSG Agro збільшив валовий прибуток на 10%

Агрохолдинг KSG Agro за результатами першого кварталу 2024 року збільшив валовий прибуток на 10% у порівнянні з аналогічним періодом 2023 р. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі.

KSG Agro за результатами 2023 р. збільшив дохід від реалізації на 16%

KSG Agro за результатами 2023 р. у порівнянні з 2022 р. збільшив дохід від реалізації на 16%. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі.

Агрохолдинг KSG Agro за результатами 2023 р. у порівнянні з 2022 р. збільшив дохід від реалізації продукції на 16% - з 16,2 до 18,8 млн. дол.

Компанія «Хенкель» в Україні увійшла до двадцятки найкращих роботодавців країни за результатами рейтингу Forbes Ukraine і Rоbota

Рейтинг складений за результатами опитування майже 42 000 співробітників із 200 українських компаній, а також за підсумками оцінювання двох десятків HR-експертів.

В KSG Agro проходять виробничу практику 25 студентів учбових закладів Дніпропетровщини

В господарствах агрохолдингу KSG Agro проходять виробничу практику 25 студентів учбових закладів Дніпропетровщини. Про це повідомила пресслужба із посиланням на директора з персоналу KSG Agro Ірину Паливоду.