pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Украина

ПАО «Черкассыоблэнерго» внедрило бесплатное SMS-информирование об отключениях электроэнергии на всей территории Черкащины

ПАО «Черкассыоблэнерго» внедрило бесплатное SMS-информирование о плановых и аварийных отключениях электроэнергии на всей территории Черкащины, что является европейским стандартом. По состоянию на 18 июня уже разослано около 50 тыс. сообщений. Об этом сообщила пресс-служба компании.

Ініціатива для вугільних регіонів Західних Балкан та України

Приєднуйтеся до діалогу про поступову відмову від вугілля та справедливий перехід для вугільних регіонів Західних Балкан та України

Закупівлю Пакунків малюка знову перенесли

Стало відомо, що тендер на визначення виробника Пакунків маляти знову перенесено на 3 тижні. Причина - слабка тендерна документація, що лишає лазівки для корупції.

Бренд Ceresit «Хенкель Баутехнік (Україна)» — генеральний спонсор Всеукраїнського будівельного саміту

Український підрозділ міжнародного лідера у галузі виробництва будівельних матеріалів і сумішей компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» та її флагманський бренд Ceresit підтримали головний індустріальний захід «Всеукраїнський будівельний саміт» у статусі генерального спонсора.

Законодавство зобов'язало власників проводити технічне обслуговування газових мереж будинків

З 1 травня 2019 року Закон України «Про житлово-комунальні послуги» зобов’язує власників/управителів житла за власний рахунок проводити обов’язкове технічне обслуговування будинкових газових мереж та приладів.

Збір ідей та пропозицій щодо довгострокових пріоритетів розвитку Києва до 2035 року продовжено

Збір ідей та пропозицій щодо довгострокових пріоритетів розвитку Києва до 2035 року продовжено

Збір ідей і пропозицій щодо довгострокових цілей та пріоритетів розвитку Києва до 2035 року продовжено до 1 липня 2021 року. Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Урожай зерновых по итогам 2021 г. будет на 10-15% выше предыдущего, - эксперт KSG Agro

Урожай зерновых по итогам 2021 г. в Украине следует ожидать на 10-15% выше показателей предыдущего года. Так считает председатель Совета директоров KSG Agro Сергей Касьянов, которого цитирует пресс-служба агрохолдинга.

Харків'яни піклуються про свою безпеку

Технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання є гарантією безпечного споживання газу. Близько тисячі клієнтів АТ «Харківміськгаз» замовили у компанії послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання.

Дві новинки від преміального бренду Jaffa вже у продажу!

У травні 2021 року компанія Vitmark розширила лінійку поживних і корисних перекусів Jaffa і випустила на український ринок смузі під назвою Super Food і Protein Boost. Компанія також планує експорт новинок на зовнішні ринки.

АТ "Харківміськгаз" про послуги з доставки газу

З травня постачальники проінформували споживачів про зміну ціни газу. При цьому Вартість послуг з доставки газу не змінилась. В платіжках клієнти Харківміськгазу бачать ті ж самі суми, які були у попередніх місяцях.