pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Украина

МХП принимает участие в работе «Аграрного Давоса» — берлинского продовольственно-инновационного форума «Международная зеленая не

В рамках политики географической диверсификации и расширения экспорта своей продукции агроиндустриальный холдинг МХП представляет современные технологические достижения и продукцию украинского аграрного сектора на международном продовольственном форуме в Берлине — «Международная зеленая неделя».

«Вкусный» тайм-менеджмент: когда и что есть, чтобы все успеть

Первые дни года — это всегда время новых начинай и планирования дел на ближайшее будущее. Столько всего хочется успеть: заняться спортом, выучить иностранный язык, посетить страны, где еще не были, начать правильно питаться и больше времени уделять поддержанию жизненного баланса.

У 2018 році кількість крадіжок мідного кабелю залишилася на критично високому рівні

Через вирізані зловмисниками майже 3 тис. км кабелю абоненти Укртелекому відчували незручності протягом всього минулого року

За минулі роки крадіжки набули небувалого розмаху ‒ в середньому по країні кожен день їх стається понад 55. За 2018 рік було зафіксовано майже 20 250 випадків крадіжок мідного кабелю ПАТ «Укртелеком».

У 2018 році у лотереї «М.С.Л.» виграно головних призів на понад 102 000 000 гривень

Якщо хтось сумує за тим, що всі презенти до новорічних свят уже отримані, тоді радимо пам’ятати, що лотереї «М.С.Л.» - це можливість одержувати подарунки долі щодня. Минулого року у цьому переконалися сотні тисяч українських гравців, яким популярні вітчизняні лотерейні бренди подарували надію на здійснення заповітних мрій.

Голова Правління КРИСТАЛБАНКу Леонід Гребінський став лауреатом 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2018»

15 січня 2019 року генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» оголосила підсумки експертного опитування за 2018 рік та назвала імена кращих українських професіоналів, які за свої досягнення у 2018 році визначені лауреатами 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2018».

Протезирование зубов в Черкассах

В стоматологической клинике Джулия работают профессиональные стоматологи, которые предлагают пенсионерам такую услугу, как протезирование зубов в Черкассах. Услуга позволяет человеку преклонного возраста полностью восстановить жевательную функцию и получить эстетический вид ротовой полости в виде нового зубного ряда.

В Україні відроджуються традиції медоваріння. Ідеальне поєднання інгредієнтів медовухи від Nemiroff

П’янкий нектар, питний мед, медове вино — усе це назви одного з найдавніших хмільних напоїв на основі меду — медовухи. Компанія Nemiroff додала до цієї плеяди своє найменування, створивши унікальну медову перцівку — «Українську медову з перцем».

Мода на золото: Алена Ванни в фотосессии для Vogue

Модель Алена Ванни демострирует make-up-тренды этого сезона читательницам культового Vogue.

Святкові розмови тривалістю у майже пів століття

Тривалість розмов абонентів Укртелекому з домашніх телефонів у період новорічно-різдвяних свят (31.12-1.01 та 06.01-07.01) склала понад 25 млн хвилин, що дорівнює 48 рокам

«Лото-Забава»: на Харківщині виграно 1 000 000 гривень

Під час розіграшу 1014-го тиражу лотереї «Лото-Забава», що відбувся 13 січня 2019 року, було виграно 1 000 000 гривень. На початку ефіру першою з великого лототрону випала кулька з непарним числом 13, що не гарантувало виграшу одного мільйону гривень у категорії «три горизонталі з двома пільговими підковками».