pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Украина

Українські свинарі ініціювали створення Альянсу з метою виробничої кооперації

Українські свинарі ініціювали створення альянсу з метою виробничої кооперації задля вдвищення рентабельності та зниження ризиків у сфері виробництва свинини. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу KSG Agro.

"Добродія Фудз" представила новий продукт - снеки YUMMOJI

Один із найбільших вітчизняних виробників вівсяних пластівців та продукції на зерновій основі під ТМ "Добродія", San Grano, WOWOATS запустив виробництво нової категорії готових до споживання продуктів - снеки YUMMOJI.

KSG Agro розпочав підживлення озимих культур на площі 3 600 га

Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, розпочали підживлення озимих культур – пшениці та ріпака на площі 3 600 га. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

«Українські розподільні мережі» провели в «Хмельницькобленерго» семінар щодо автоматизації та оптимізації бізнес-процесів

Дводенний семінар з автоматизації та оптимізації бізнес-процесів в енергетиці, організований 13-14 лютого АТ «Українські розподільні мережі» (УРМ), зібрав представників державних Операторів системи розподілу (ОСР) на Хмельниччині.

«Черкасиобленерго» в 2023 р. автоматизувало 51 підстанцію

ПАТ «Черкасиобленерго» протягом 2023 р. автоматизувало 51 підстанцію, запровадивши на них системи телемеханіки. За словами Голови правління товариства Олега Самчука це дозволить заощадити час та ресурси на їх обслуговування, а також забезпечить більш якісне живлення населення електроенергією.

KSG Agro та компанія «Генесус Україна» уклали контракт на поставку 3,5 тис. голів свиней канадської генетики Genesus

KSG Agro та компанія «Генесус Україна» уклали річний контракт на поставку 3,5 тис. голів свиней канадської генетики Genesus. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Бізнес і перемога: на сплачені компанією IDS Ukraine податки за рік можна придбати понад 60 тисяч FPV-дронів для ЗСУ

Найбільший український виробник бутильованої води та напоїв — компанія IDS Ukraine (ТМ "Моршинська" та "Миргородська") — протягом 2023 року сплатила до бюджетів усіх рівнів 800 млн грн, що на 101 млн грн більше, аніж у 2022-му. Тенденція зростання зберігається і в 2024 році – лише за січень було сплачено 73,7 млн грн.

"Добродія Фудз" розпочала виробництво десертів YUMMOJI

Один із найбільших вітчизняних виробників вівсяних пластівців та продукції на зерновій основі під ТМ "Добродія", San Grano, WOWOATS запустив виробництво нової категорії готових до споживання продуктів - десерти YUMMOJI.

"Добродия Фудз" начала производство десертов YUMMOJI

Один из крупнейших отечественных производителей овсяных хлопьев и продукции на зерновой основе под ТМ "Добродія", San Grano, WOWOATS запустил производство новой категории готовых к употреблению продуктов - десерты YUMMOJI.

Діджитал кампанія зі сприяння забезпеченню ґендерної рівності та протидії насильству. Bolt, ​​Громадська Організація «Ла Страда

Компанія Bolt та ​​Громадська Організація «Ла Страда — Україна» продовжують співпрацю в рамках діджитал кампанії задля попередження ґендерно зумовленого насильства та підтримці ґендерної рівності.