pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Украина

Минулої ночі Укртелеком двічі відновлював роботу магістральної волоконно-оптичної лінії зв’язку в Дніпропетровській області

У ніч проти 8 квітня бригади Дніпропетровської філії Укртелекому двічі відновлювали роботу магістральної волоконно-оптичної лінії зв’язку в області, що забезпечує передачу даних на національному рівні.

Волинь, Закарпаття, Житомирщина найактивніші в інтернеті

Зберігається тенденція у активному споживанні інтернет-трафіку домашніми користувачами. Минулого тижня найбільше інтернетом користувалися абоненти Волинської, Закарпатської, Житомирської, Миколаївської та Хмельницької областей. Тут середній добовий трафік одного абонента в останні дні березня сягав майже 6 Гбайт.

До уваги Клієнтів – фізичних осіб – Позичальників Банку

АТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє про те, що не застосовуватиме штрафних санкцій за виникнення заборгованості/прострочення платежів за споживчими кредитами фізичних осіб.

EDIN-DOCflow - підписуй документи вдома

Бути у вдома, оберігати себе та своїх близьких - ось найголовніші правила, яких необхідно сьогодні дотримуватися кожному у зв`язку з карантином через COVID-19. Але бізнес не може закінчуватися в чотирьох стінах одного співробітника. Написати листа, зателефонувати, провести відеоконференцію реально для всіх компаній.

Інтернет на карантині

Минулого тижня абоненти інтернету від Укртелекому продовжували активно користуватися послугою вдома

КРИСТАЛБАНК надав матеріальну допомогу київській лікарні для боротьби з коронавірусом

КРИСТАЛБАНК виділив 150 000 гривень на підтримку роботи київського медичного центру ‚Медбуд‘ по боротьбі з короновірусом COVID-19. Гроші будуть використані на забезпечення лікарні медикаментами, засобами індивідуального захисту для безпечної організації праці медичного персоналу та дезинфікуючими засобами.

Sadolin EasyCare - яркие краски для грязных моментов вашей жизни

Вы устали отмывать со стен следы от колес велосипеда или детской коляски, которые храните в прихожей? Капли розового шампанского на стене кухни предательски напоминают о давно прошедшем празднике? Любимые дети и любимый пес с прогулки возвращаются как из подземных раскопок, оставляя найдены артефакты на белоснежных стен

БФ «Майбутнє» и KSG Agro направили профилактические средства для нужд медиков

Благотворительный фонд Сергея Касьянова «Майбутнє» и KSG Agro приобрели и направили профилактические средства для нужд медиков Днепропетровского областного контрольно-пропускного пункта (с. Ляшковка). Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.

Компанія «Henkel» запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки постраждалих громад, працівників і клієнтів

«Компанія «Henkel» готова допомогти вирішити цю безпрецедентну проблему. Відповідно до наших цінностей ми бажаємо зробити свій внесок у комплексну глобальну програму солідарності, — заявив Карстен Кнобель, голова правління Ради директорів компанії «Henkel».

Зловмисники втретє за тиждень пошкодили лінію зв’язку в Одеській області

Серійне пошкодження магістральної ВОЛЗ на Одещині стає серйозною проблемою для безперебійного надання телекомпослуг в умовах карантину