pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Украина

Пять причин срочно избавиться от пиратской 1С

Вы успешный бизнесмен. Выполняете обязательства перед сотрудниками, партнерами, клиентами. Участвуете в бизнес-форумах, благотворительности и дорожите репутацией. Но одна «маленькая деталь» может в любой момент все испортить — установленная в вашей компании контрафактная 1С.

Пятикамерная новинка от TECNO Mobile: Spark 5 Pro доступен к предзаказу от 3799 грн

Бренд TECNO Mobile, входящий в ТОП-10 наиболее продаваемых брендов смартфонов в мире, а в Украине представленный с 2018 года, видит свою миссию в том, чтобы предоставлять локальные инновации для разных рынков.

Урожай промислового яблука у сезоні 2020/2021 буде на 35-40% більшим, ніж у минулому сезоні - Т.B. Fruit

Згідно з прогнозом експертів Т.B. Fruit, у новому сезоні 2020/2021 урожай промислового яблука буде на 35-40% більшим у порівнянні до минулого року. Тоді було перероблено 650 тисяч тонн сировини.

Швидкий інтернет Укртелекому вже є у Сумській області

Укртелеком проклав понад 100 кілометрів оптичного телекомунікаційного кабелю в області і підключає до швидкого інтернету села

Майже 150 кілометрів оптики для мешканців Полтавщини

Підключаючи до швидкісного інтернету населені пункти Полтавщини, Укртелеком уже проклав майже 150 кілометрів оптичного кабелю у 27 населених пунктах.

Інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с та 1 Гб/с, інтернет-телефонія та Інтерактивне ТV тепер доступні для тисяч мешканців наступних сіл у 13 районах:

Поблагодарить мам: EVA определила победительниц премии «Мама года»

Линия магазинов EVA объявила победительниц национальной премии «Мама года» https://mamaroku.eva.ua/. За шесть лет существования проект нашел десятки тысяч поклонников и собрал почти три тысячи историй счастливого материнства со всей Украины.

Нові можливості у лікуванні діабету: в українських лікарнях з’явилося сучасне обладнання для моніторингу рівня глюкози

За даними Міжнародної діабетичної федерації та Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворюваність на цукровий діабет у світі зросла у чотири рази за останні 30-40 років та сягнула рівня пандемії ХХІ століття.

Henkel серед глобальних бізнес-лідерів, які ініціювали заходи щодо захисту клімату після пандемії COVID-19

Компанія Henkel — один з ініціаторів і підписантів глобальної ініціативи 155 найбільших світових компаній із 34 секторів щодо захисту клімату.

Незалежна лабораторія «ІНВІТРО» розпочинає тестування на коронавірус

З 1 липня у медичних офісах «ІНВІТРО» мешканці України зможуть робити тестування на коронавірусну інфекцію COVID-19, збудником якої є вірус SARS-Cov-2.

Сплачуйте за навчання з комісією лише 0,4% від суми платежу!

Скористайтеся найвигіднішими умовами для здійснення платежів на користь навчальних закладів (з будь-яким призначенням платежу – за навчання, гуртожиток, сертифікацію тощо) у рамках нової Акції від КРИСТАЛБАНКу «Сплачуй за навчання – заощаджуй на здійснення мрій» для клієнтів фізичних осіб.