pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Украина

Агрохолдинг KSG Agro розпочав збиральну кампанію соняшника на площі майже 7,4 тис. га

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSGAgro, розпочали збиральну кампанію соняшника на площі майже 7,4 тис. га. Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на керівника рослинницького дивізіону агрохолдингу Дмитра Ємельченка.

Продукція ТМ "Добродія" буде представлена на міжнародній виставці продуктів харчування Food Expo Bucharest 2023

З 28 вересня по 1 жовтня 2023 року у Бухаресті (Румунія) проходитиме одна з найважливіших подій у Румунії, присвячена виробництву продуктів харчування та напоїв, - Food Expo Bucharest 2023. Організатори заходу вже традиційно планують прийняти близько 30 000 учасників на 4 виставкових площах в центрі Laminor.

Надійність електрозабезпечення пропорційна ефективності кадрової політики ОСР, - «Черкасиобленерго»

Надійність електропостачання споживачів прямо пропорційна кадровому потенціалу підприємств, що здійснюють розподіл електроенергії. Про це в ході дискусії
«Кадрова стратегія в енергетиці: від освіти до реалій ринку», організованої Energy Club заявила директорка з персоналу ПАТ «Черкасиобленерго» Надія Братаніч.

6 аргументів, чому корисно починати день із вівсянки

Про те, що вівсянка - не лише смачний, але й корисний сніданок, багато з нас чули від батьків ще з дитинства. Хоча й не всі розуміли, наскільки насправді цей продукт впливає на наше здорове самопочуття.

Доставка замовлень з улюблених ресторанів стає ще швидшою

Bolt Food, провідний сервіс доставки їжі в Україні, оголошує про значне зменшення часу доставки. Тепер середня тривалість доставки замовлень, наприклад з мережі McDonald’s, становить лише 20 хвилин, що майже вдвічі швидше, ніж у середньому по ринку. Саме так!

Репродуктивна частина стада на свинокомплексі KSG Agro поповниться на 1330 голів свиней канадської генетики

Репродуктивна частина стада на свинокомплексі KSG Agro до кінця року поповниться на 1330 голів свиней канадської генетики Genesus. Перша поставка 210 голів на ферму відбулася 7 вересня 2023 р. Про це повідомила пресслужба компанії.

Привабливий дизайн та практичність: пристрої керування та індикації Eaton серії RMQ Titantm

Пристрої керування та індикації Eaton серії RMQ TitanTM створені для розробки надійних, ергономічних та сучасних машин і систем. Неважливо, де їх буде встановлено – на пульті керування, підвісних панелях або в шафі керування, елементи керування та сигналізації Eaton Moeller серії RMQ-Titan – це ефективний вибір для виробників машин і щитів.

Український досвід компанії Bolt Food допомагає розвивати напрямок доставки у Східній Європі під керівництвом Івана Гринчука

Новий етап у розвитку компанії почався з призначенням на посаду регіонального менеджера Bolt Food в Україні та Східній Європі Івана Гринчука.

Анатолій Шкрібляк: Agricom Group зібрала рекордний урожай безглютенового вівса

Цьогоріч у Чернігівському кластері агрохолдингу вперше було зібрано рекордний урожай безглютенового вівса. Про це повідомив акціонер Agricom Group Анатолій Шкрібляк. Це дасть змогу покрити не лише потреби заводу "Добродія", який виготовляє безглютенову вівсянку, але й задовольнити потреби ринку.

Продукція ТМ "Добродія" буде представлена на міжнародній конференції-виставці PrivateLabel-2023

8 вересня 2023 в Києві відбудеться щорічна міжнародна конференція PrivateLabel-2023. У рамках заходу відбудеться виставка виробників власних торгових марок, на якій буде представлена продукція із портфелю брендів "Добродія".