pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Softengi візьме участь у виставці "Where IT Works" в Штутгарті, вересень 2013

Компанія Softengi візьме участь у виставці «Where IT Works», найбільшій виставці-ярмарку інформаційних технологій для бізнесу в Західній Європі.
Виставка "Where IT works", яка відбудеться 24 - 26 вересеня 2013 року в Штутгарті, Німеччина, об'єднає в перший раз три відомих спеціалізованих виставки «DMS Expo» (провідна міжнародна виставка з управління корпоративним контентом), «CRM Expo» (провідна міжнародна виставка з управління взаємовідносинами з клієнтами) і «IT і Бізнес» (виставка рішень для бізнесу).

Ідея об'єднати ці три виставки - це прекрасна можливість показати всі аспекти інформаційних технологій для корпоративного світу. Широка програма виставки та першокласна супровідна програма з таких ключових тем, як ERP (програмні засоби управління підприємницькою діяльністю і планування ресурсів на рівні підприємства), CRM (управління взаємодією з клієнтами), ECM (управління інформаційними ресурсами) і керування процесом виведення даних, будуть цікаві всім ІТ-менеджерам і керівним працівникам. Три виставки, об'єднані таким чином, пропонують ідеальну платформу для обміну інформацією та ідеями між лідерами галузі та відвідувачами.
Компанія Softengi візьме участь у виставці з власним стендом з партнером в якості со-експонента, представляючи новітнє RAD рішення для розробки додатків, а також послуги з міграції та інтеграції систем. Нас можна знайти на стенді номер 5_F68 в холі DMS Expo, де фахівці компанії готові будуть обговорити будь-які можливості співпраці.
Участь у виставці-ярмарку «Where IT works» стане прекрасною можливістю налагодити співпрацю з західно-європейськими лідерами ринку, розвинути нові можливості для співпраці, а також зустрітися з партнерами та клієнтами.
Джерело: http://www.softengi.ua/press-center/?id=Softengi-will-exhibit-at-Where-I...