pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Столичні фахівці Міндоходів поспілкувались з представниками супермаркетів з приводу підвищення рівня зарплат

Один з головних напрямів діяльності фахівців органів Міндоходів є протидія виплаті заробітної плати на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімального рівня. Нажаль, сплачуючи своїм найманим працівникам низьку зарплату, керівники підприємств намагаються мінімізувати сплату податку на доходи фізичних осіб.

Днями в одній з податкових інспекцій Києва відбулась зустріч керівництва ДПІ з представниками великих торгівельних підприємств столиці (кількість працюючих – 60-400 чоловік), які виплачують працівникам заробітну плату на рівні мінімального розміру.

Спілкуючись з представниками підприємств фахівці Міндоходів пояснили, що середній рівень заробітної плати, який виплачується в місті Києві складає понад 5 тисяч гривень на місяць, проте, зарплата працівників супермаркетів столиці нажаль складає не більш ніж півтори тисячі гривень. Враховуючи виробничий потенціал підприємств, необхідність збільшення нарахувань оплати праці є очевидною.

Необхідно зазначити, що подібні зустрічі з керівниками підприємств, столичні фахівці Міндоходів систематично проводять у всіх районах Києва. В ході подібних зустрічей також обговорюються питання трудового та податкового законодавства в частині сплати податку на доходи фізичних осіб, наголошується на відповідальності за несвоєчасне або не в повному обсязі перерахування податку до бюджету.

Загалом, за 7 місяців 2013 року завдяки подібним зустрічам 11,8 тисяч підприємств столиці підвищили рівень виплати заробітної плати працівникам. До бюджету додатково надійшло понад 26 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Похожие пресс-релизы