pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Зарплата в „конверті” та інші порушення столичного підприємця-кіоскера

Ухилення від сплати податків обійшлося підприємцю
у понад 62 тисячі гривень

Планова перевірка, проведена фахівцями столичного управління Міндоходів, одного зі київських підприємців, який здійснював роздрібну торгівлю продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, виявила наступне.

Тривалий час підприємець виплачував найманому працівнику «конвертну» зарплату, щоб ухилятися від оподаткування. За порушення законодавства та позбавлення працівника елементарної соціальної захищеності, махінатору донарахували 2,5 тисячі гривень податку з доходів фізичних осіб – найманих працівників та штрафних санкцій ще на 1 тисячу гривень.

Крім того підприємець працюючи на загальній системі оподаткування, в порушення норм Податкового кодексу не зареєструвався платником ПДВ, за що перевіркою йому було донараховано податкове зобов’язання з ПДВ у сумі не багато, не мало – майже 47 тисяч гривень та застосовано штрафних санкцій більш ніж на 11 тисяч гривень.

Недбале ставлення до законодавства „коштувало” підприємцю більше 62 тисяч гривень, якими він поповнив бюджет.

Майже щодня працівники Міндоходів зіштовхуються із нескінченними та нікчемними спробами обійти закон стороною і нажитися на цій справі. Але практика свідчить про те, що все ж таки рано чи пізно все таємне стає очевидним.

Похожие пресс-релизы