pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Діамантбанк у ТОП-10 рейтингу найбільш прибуткових банків України за підсумками діяльності першого кварталу 2015 року

Згідно з офіційною фінансовою звітністю банків, опублікованої на сайті НБУ, за підсумками діяльності січня-березня 2015 року ми займаємо сьоме місце в ТОП-10 прибуткових банків України. Перехід Діамантбанку до десятки найприбутковіших, перш за все свідчить про зростання його надійності та постійний розвиток. Зазначимо, що у 2015 році банк зумів не лише втримати свої позиції, а й досягти зростання чистого прибутку, який на 01.04.2015 р склав 63,871 млн грн.

- «Минулий рік був складним, проте ми не послаблюємо темпи нашого розвитку, завжди та за будь-яких умов покращуємо свій сервіс, удосконалюємо бізнес-процеси, впроваджуємо нові фінансові інструменти. І відданість наших клієнтів, з якими ми будуємо чесні та відкриті відносини, підтверджують те, що ми на правильному шляху» - зазначив Олег Ходачук, Голова Правління ПАТ «Діамантбанк».

Демонструючи стабільний розвиток Діамантбанк увійшов до групи великих банків України, що наразі нараховує 19 фінансових установ. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує 88 відділень у 19 регіонах України.