pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Повідомлення про припинення виплат відшкодувань вкладникам ПАТ «КБ «НАДРА»

У зв’язку з необхідністю завершення ФГВФО формування переліку вкладників ПАТ «КБ «Надра», які мають право на відшкодування, з 30.05.2015 у Діамантбанку будуть призупинені виплати відшкодувань вкладникам ПАТ «КБ «Надра», які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку вказали місце реєстрації проживання за паспортом у Полтавській обл.

Звертаємо Вашу увагу на те, що термін дії виплат скорочено до 29.05.2015р. (включно). Клієнти, які зареєструвалися для отримання виплат на 02-04.06.2015р., мають звернутися до Контакт-центру Банку до 28.05.2015р. для повторної реєстрації.

«Протягом усього періоду співпраці з Фондом ми вже провели виплати компенсацій близько 6000 вкладникам ПАТ «КБ «Надра» у сумі 63 млн грн., у тому числі на платіжні картки виплати отримали майже 1400 вкладників. Ми вдячні за виявлену довіру як з боку регулятора, так і зі сторони Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та сподіваємося, що у цей непростий для країни час, своєю сумлінною працею та відданістю зможемо зберегти довіру вкладників до банківської системи загалом», – розповіла Керуючий Полтавської дирекції Діамантбанку Оксана Шапкіна.

Інформацію про дату початку виплат відшкодувань в період після 29.05.2015р буде оголошено на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua

Похожие пресс-релизы