pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

КРИСТАЛБАНК отримав офіційне право на здійснення виплат пенсій та зарплат працівникам бюджетних установ

КРИСТАЛБАНК увійшов до переліку уповноважених банків на здійснення виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, в рамках конкурсного відбору Міністерства Фінансів України.

Надання КРИСТАЛБАНКу статусу уповноваженого банку пов’язано із стійким фінансовим станом фінустанови та запровадженням спеціальних умов обслуговування пенсіонерів. Зокрема, Банк пропонує ряд безкоштовних послуг, у тому числі оформлення платіжної картки MasterCard Standard Debit та sms-інформування про надходження пенсії на рахунок або зняття коштів.
Громадяни мають можливість безкоштовно знімати готівкові кошти в банкоматах мережі та оформляти додаткові картки до свого рахунку на близьку людину у випадку, якщо пенсіонер не має можливості за станом здоров’я зняти гроші.
Важливо відмітити, що КРИСТАЛБАНК нараховує 8% річних на суму залишку на поточному рахунку в національній валюті, та додатково 1,0% річних до діючих відсоткових ставок по депозитним вкладам «Дохідний» та «Дохідний з поповненням» в національній валюті. Пенсіонерам надана можливість оплачувати навчання дітей/онуків або близьких родичів за зниженим тарифом - всього 0,2% за платіж (мін. 10 грн).
Пенсіонеру, який вирішив оформити пенсійну картку, потрібно лише один раз завітати до банку та заповнити заяву про виплату пенсії - Банк самостійно передасть її до Пенсійного фонду.
«КРИСТАЛБАНК несе високу соціальну місію та відповідальність перед пенсіонерами та громадянами України, які скористаються правом отримання коштів через Банк. Наш обов’язок задовольняти всі потреб пенсіонерів та забезпечити виключно комфортні умови для банківського обслуговування всіх верств населення», - прокоментував Голова Правління Леонід Гребінський.

Похожие пресс-релизы