pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Київський маргариновий завод у 2019 р. збільшує обсяг інвестицій на 30 %

Група «Олком», виробничим майданчиком якої є Київський маргариновий завод, підбила підсумки інвестиційної діяльності у I кварталі 2019 р., оцінивши стан виконання річного інвестиційного плану. Загальна сума інвестицій у модернізацію технологій і придбання нового обладнання склала більш ніж 4 млн грн.
За рахунок вкладених у січні – березні 2019 р. коштів були вирішені такі ключові стратегічні завдання з розвитку виробництва:
1) збільшено у 2 рази потужності з виробництва харчових жирів і маргаринів для промислових споживачів – підприємств кондитерської та молочної галузі. Група «Олком» придбала новітню технологічну лінію, здатну випускати 100 т продукції на добу. Обладнання виготовлено українським постачальником із комплектуючих ТМ Bitzer (Німеччина) та CIAT (Франція);
2) встановлено надсучасне обладнання для визначення трансізомерів жирних кислот (газовий хроматограф) і якості жирів з точки зору характеру процесу їхнього плавлення (прилад ядерно-магнітного резонансу).
Юрій Євенко, голова правління ПрАТ «Київський маргариновий завод» так прокоментував реалізовані групою підприємств «Олком» інноваційно-інвестиційні проекти: «Зараз ми вирішуємо стратегічне завдання – налагодити виробництво продукції, яка б була затребувана харчовими підприємствами – експортерами. Наймісткіші у світі споживчі ринки США та ЄС зацікавлені лише у продукції, яка відповідає встановленим там стандартам якості з точки зору вмісту трансізомерів – специфічних сполук, що утворюються під час гідрогенізації та високотемпературного впливу на жири. Київський маргариновий завод з моменту свого заснування є флагманом галузі, тому ми придумали проривну інновацію. Наш дослідницький підрозділ створив low-trans-жири, застосовуючи які у виробництві, наші В2В-споживачі можуть безперешкодно постачати їх на найвимогливіші ринки. Саме тому ми приділили таку увагу збільшенню наших можливостей щодо виробництва цієї перспективної продукції та підсиленню ділянки контролю якості. І дуже результативно – спостерігаємо збільшення попиту з боку промислових споживачів, а також до нас почали звертатися інші компанії, які хочуть перевіряти свою сировину на нашому лабораторному обладнанні». Він пояснив, що розвиваючи цей напрям, «Олком» як субекспортер виконує також важливу соціальну місію, полегшуючи просування українських продуктів на зовнішні ринки.
Юрій Євенко також повідомив, що загальний обсяг коштів, які будуть інвестовані у підвищення техніко-технологічного рівня підприємства, у 2019 р. збільшено на 30% порівняно з 2018 р. Наступним етапом реалізації інвестиційного плану поточного року голова правління КМЗ назвав розширення складських площ.

Довідково
ТМ «Олком» — знаний український бренд майонезів, маргаринів, гірчиці та олії. Відповідна продукція випускається на ПрАТ «Киïвський маргариновий завод», який входить до складу групи компаній «Олком» разом із ТОВ «Київський маргариновий завод» (торговий дім групи) та ПП «Рута-К». Київський маргариновий завод веде свою історію з 1949 р. і є одним з найбільш відомих підприємств столиці України.
Новітні технології на базі встановленого на підприємстві обладнання провідних виробників Німеччини та Франції у поєднанні з багаторічним досвідом дозволили «Олком» увійти до ТОП-100 найдорожчих брендів України. Обсяг виробництва продукції за підсумками 2018 р. перевищив 17 тисяч тонн, а бренд має міцні ринкові позиції у товарних категоріях маргаринів, майонезів, гірчиці, олії. За обсягами переробки олії група компаній «Олком» входить до ТОП-10 найбільших вітчизняних виробників цього продукту.
Асортимент кінцевої продукції КМЗ складається з товарних позицій як для промислових споживачів В2В-сегменту, так і для кінцевих споживачів В2С-сегменту. Бренд представлений у всіх каналах збуту продуктів харчування, зокрема у провідних торговельних мережах. У 2019 році група компаній «Олком» планує збільшити обсяги випуску продукції, а також розширити канали дистрибуції для зміцнення своєї присутності на українському та міжнародних ринках, зокрема в країнах Європейського Союзу, Африки та Азії.

Похожие пресс-релизы