pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Посольство Республіки Ірак в Україні засуджує терористичні акти у м. Багдаді - заява

Посольство Республіки Ірак в Україні засуджує терористичні акти, що сталися в м. Багдаді минулої середи, 19 серпня 2009 року, і які забрали життя 95 осіб та призвели до поранень близько 600 людей.
Жертвами вибухів стало мирне населення одного з житлових масивів та працівники низки державних установ, зокрема МЗС Іраку.
Ці злочини було скоєно в контексті інших терористичних дій, здійснених минулого тижня в іракській столиці та низці іракських міст та селищ в окремих провінціях.
Посольство Іраку в Україні вважає, що за цими діями стоять політичні розрахунки, які мають за мету похитнути безпеку і стабільність в регіоні та викликати збентеження в політичних колах напередодні парламентських виборів, а також знівелювати позитивні наслідки діяльності іракських органів безпеки після виведення американських військ з іракських міст.
«Закликаємо світову спільноту різко засудити терористичні дії, які є військовими злочинами та злочинами проти людства, докласти усіх зусиль з метою боротьби з тероризмом та насиллям, перекрити джерела його фінансування, та протидіяти усім, хто пропагує вбивство, відвернення від віри, ненависть та злобу», - зазначається у заяві Посольства Республіки Ірак в Україні.

Похожие пресс-релизы