pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Відкриття комп’ютерного класу за допомогою компанії “Шлюмберже” (Schlumberger)

16-20 квітня 2007 року на території Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудуться Міжнародна науково-технічна конференція “Ресурсозберігаючі технології у нафтогазовій енергетиці” та Виставка, приурочені до 40-річчя з дня заснування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який за короткий проміжок часу став центром української нафтогазової освіти і науки.
Участь у конференції візьмуть понад 400 осіб, представників близько 90 компаній, наукових та дослідницьких установ, організацій нафтогазового комплексу України, представники Алжиру, Німеччини, Канади, Росії, Польщі, В’єтнаму, Румунії, Білорусії та компанії “Шлюмберже”, за допомогою якої 18 квітня відбудеться відкриття комп’ютерного класу із спеціальним програмним забезпеченням, вартість якого оцінюється в 3.5 млн. дол. США.

Програмне забезпечення Schlumberger, лідера в сфері послуг і технології в нафтогазовій сфері у світі, що стосується розвідки та видобування нафти і газу, буде встановлено на Кафедрі польової нафтогазової геофізики університету для розширення знань та здобуття навичок випускників в галузі геології та нафтогазової інженерії.
Компанія Schlumberger передає ІФНТУНГ обладнання – Petrel (аналіз сейсмоданих), ECLIPSE (моделювання покладів нафти і газу), Drilling Office (проектування та управління бурінням), OFM (аналіз та підтримка процесів видобування) та пакет Interactive Petrophysics.
Мауріціо Варгас (Mauricio Vargas), Менеджер підрозділу інформаційних рішень Schlumberger по Континентальній Європі, передав подарунок Доктору технічних наук, професору, автору відкриття в сфері геофізики, завідувачу Кафедри польової нафтогазової геофізики Карпенку Олексію, як частину зусиль для підвищення рівня знань студентів в галузі геології та геофізики до рівнів міжнародних промислових стандартів, що зробить їх більш привабливими на ринку праці. Програмне забезпечення розроблене і надається підрозділом інформаційних рішень Schlumberger.

Про компанію “Шлюмберже” (Schlumberger)
Schlumberger є світовим лідером із надання послуг (технологічних, інформаційних, інтегрованих проектів) в нафтогазовій галузі. Персонал компанії налічує більше 70 тис.осіб, які представляють понад 140 національностей з 80 країн світу. Schlumberger надає широкий спектр послуг і продуктів від аналізу сейморозвідки, оцінки запасів, контролю свердловин, направленого буріння до облаштування свердловин, розробки програмного забезпечення та систем управління проектами. В 2006 році оборот компанії склав 19.23 млрд. дол. США. Більше інформації www.slb.com

Детальніше можна дізнатися в Оргкомітеті
вул. Карпатська, 15, м. Івано-Франківськ, 76019, Україна, ІФНТУНГ
Контактна особа: Мельник Наталія Іванівна
тел. + 38 (03422) 4-00-89
тел. + 38 (03422) 4-51-14
тел./факс + 38 (03422) 4-20-15
e-mail: [email protected]
web-сторінка: www.nung.edu.ua

Похожие пресс-релизы