pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Представники виноробної та тютюнової галузей звернулися до В. Януковича з офіційною заявою.

В центральних органах виконавчої влади України знаходиться на розгляді та погодженні проект постанови Кабінету Міністрів України „Про запровадження марок акцизного збору нового зразка з посиленими захисними елементами для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів".
Вважаючи введення нової акцизної марки необґрунтованим, Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості „Укрвинпром" спільно з Українською Асоціацією виробників тютюнових виробів „Укртютюн", Асоціацією „Союз оптовиків і виробників алкоголю і тютюну", Національною Асоціацією розвитку торгівлі і сервісу звернулись до Прем'єр-міністра України Віктора Федоровича Януковича.
З метою захисту інтересів вітчизняних виробників, запропоновано при розробці зазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів України, ДПА України необхідно дотримуватись вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та провести консультації з суб'єктами господарювання, які здійснюють виробництво і торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Корпорація «Укрвинпром» об’єднує быльшість вітчизняних виробників винограду, високоякісних тихих та ігристих вин, шампанського і коньяків. Серед них, такі відомі підприємства як: ЗАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний», Об’єднання «Одесавинпром», ЗАТ «Одеський коньячний завод», АП "Ужгородський коньячный завод", ЗАО "Коблєво", ОАО "АПФ"Таврія", ЗАО "Коктебель" та інш. Підприємства, що входять до корпорації, виробляють більше половини винограду від загального валового збору в Україні, понад 90% коньяку і третину тихих виноградних вин. Українська корпорація з виноградарства та виноробної промисловості сприяє розвитку сировинної бази виноробної галузі України, вирішенню економічних, технічних і технологічних проблем, підвищенню ефективності використання сировинних ресурсів, поліпшенню якості і конкурентоспроможності виноробної продукції, освоєнню нових ринків збуту.
Зусиллями «Укрвинпром» забезпечується участь нашої держави у заходах міжнародної організації винограду та вина.

Похожие пресс-релизы