pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Продукція ТМ "Добродія" буде представлена на міжнародній конференції-виставці PrivateLabel-2023

8 вересня 2023 в Києві відбудеться щорічна міжнародна конференція PrivateLabel-2023. У рамках заходу відбудеться виставка виробників власних торгових марок, на якій буде представлена продукція із портфелю брендів "Добродія".

"PrivateLabel-2023: Нові вектори у розвитку ВТМ-український та зарубіжний досвід" - це вже 15 за рахунком щорічна практична зустріч, яка дозволяє відділам ВТМ роздрібних мереж та компаній-постачальників розпочати та/або продовжити співпрацю, визначити стратегії та тактики ефективного розвитку бізнесу.

Запрошуємо відвідати "Галерею новинок", на якій буде представлена продукція під брендом "Добродія".

"Добродія" - один із лідерів серед виробників вівсяних пластівців в Україні. Бренд представлений 26 товарними позиціями, серед яких: вівсяні пластівці, крупи, готові порційні страви, ін. Продукція представлена в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України, а також експортується до 40 країн світу.
Реалізацію продукції здійснює Торговий дім "Добродія Фудз", що входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group.

Похожие пресс-релизы