pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Продукція «Добродія Фудз» їде на міжнародну виставку продуктів харчування Gulfood 2024

Продукція “Добродія Фудз” їде на найбільшу міжнародну виставку продуктів харчування Gulfood 2024

Цьогоріч компанія “Добродія Фудз” презентує свою продукцію під ТМ “Добродія“, San Grano, WOWOATS та YUMMOJI на наймасштабнішій у світі виставці продуктів харчування Gulfood, що пройде у Дубаї (ОАЕ) 19-23 лютого.

На корпоративному стенді можна буде ознайомитись не лише з флагманами продукції, а й з новинками виробника. Серед них будуть нові категорії бренду YUMMOJI – снеки, десерти, нові смаки готових сніданків у зручному міні-пакуванні (30 г), а також безглютенова вівсянка WOWOATS JUMBO у дой–паці.

Gulfood – найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв, яка збирає великих переробників та постачальників. Торік на заході були представлені понад 5,5 тис. глобальних брендів зі 127 країн світу та близько 100 тис. відвідувачів.

Запрошуємо наших діючих та майбутніх партнерів до стенду #S2-312 в українському павільйоні у холі 2 в Dubai World Trade Centre ознайомитись з топовими та новими продуктами “Добродія Фудз”. Вас чекають снеки, десерти, готові сніданки та лінійка безглютенових продуктів.

До зустрічі на Gulfood 2024!

Похожие пресс-релизы