pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Анатолій Шкрібляк: Agricom Group зібрала рекордний урожай безглютенового вівса

Цьогоріч у Чернігівському кластері агрохолдингу вперше було зібрано рекордний урожай безглютенового вівса. Про це повідомив акціонер Agricom Group Анатолій Шкрібляк. Це дасть змогу покрити не лише потреби заводу "Добродія", який виготовляє безглютенову вівсянку, але й задовольнити потреби ринку. Безглютеновий овес сьогодні використовується у виробництві лінійки преміальної продукції WОWСЯНКА.

Як розказали в компанії, виробництво безглютенового вівса в Україні знижувалось із року в рік, при чому якість насіння була досить низькою. Тому в Agricom Group було прийнято рішення відновити вирощування безглютенового вівса. Вже у 2021 році на полях агрохолдингу було зібрано близько 1000 тонн врожаю вівса, який не містить глютену. Таким чином Agricom Group став лідером із вирощування безглютенового вівса в Україні.

Agricom Group - лідер із вирощування безглютенового вівса та виробництва продуктів переробки під торговими марками "Добродія", San Grano, San Granola, WОWСЯНКА, YUMMOJI. Її продукція представлена в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України, а також експортується до понад 40 країн світу.

Похожие пресс-релизы