pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

«Черкасиобленерго» до осінньо-зимного періоду відремонтувало 618 км. ліній електропередач та 359 підстанцій

ПАТ «Черкасиобленерго» в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду (ОЗП) завершило ремонт 618 км повітряних ліній електропередач, 359 підстанцій, замінило 36 трансформаторів, розчистило 2700 км. Трас повітряних ліній. Особливу увагу було приділено мережам, щ оживлять критичну інфраструктуру – з урахуванням минулорічного досвіду ракетних атак.
ПАТ «Черкасиобенерго» завершило кампанію з підготовки до ОЗП, виконавши капітальний ремонт 618 км. повітряних ліній електропередач та 359 трансформаторних підстанцій.
«В рамках підготовки до ОЗП було проведено обстеження всіх мереж, які задіяні в електропостачанні об’єктів критичної інфраструктури. І тут ми врахували минулорічний досвід як обмежень споживання, так і наслідків ракетних атак. По цьому напряму було відремонтовано 93 кабельних лінії, в .ч. і резервні. Окрім того, кожен відокремлений структурний підрозділ компанії, кожна філія пройшли навчання персоналу, погодили з відповідними відомствами та розробили план дій на випадок надзвичайних ситуацій, дефіциту потужності, а також графіки обмеження, графіки погодинних відключень та графіки аварійних відключень електроенергії. Також для мобільного та швидкого реагування на всі аварійні ситуації, у компанії оновлюється автомобільний парк, на 20% від нормативу збільшений аварійний запас матеріалів», - повідомив Голова правління «Черкасиобленерго» Олег Самчук. За словами очільника підприємства на підприємствах критичної інфраструктури встановлені незалежні джерела живлення, які введено у схеми розподілу електроенергії, щоб мати актуальну інформацію і вчасно реагувати на виклики.
За інформацією Самчука , цього року в ході ремонтної кампанії було також замінено на нові 36 силових трансформаторів, що має підвищити надійність електроживлення мешканців та підприємств регіону.
Як повідомляє пресслужба компанії, фахівці обленерго також провели розчистку більше 2700 км. повітряних трас, що має знизити вірогідність виникнення аварійних ситуацій внаслідок негоди.

Похожие пресс-релизы