pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Энергетика

«Українські розподільні мережі» ініціювало навчання енергетиків сучасним методам діагностики енергообладнання

АТ «Українські розподільні мережі» минулого тижня провело навчання сучасним методам діагностики енергообладнання для інженерів державних ОСР на базі АТ «Черкасиобленерго».

«Черкасиобленерго» до осінньо-зимного періоду відремонтувало 618 км. ліній електропередач та 359 підстанцій

ПАТ «Черкасиобленерго» в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду (ОЗП) завершило ремонт 618 км повітряних ліній електропередач, 359 підстанцій, замінило 36 трансформаторів, розчистило 2700 км. Трас повітряних ліній.

Нова серія вимикачів середньої напруги Xiria NGX від компанії Eaton

Eaton, компанія з інтелектуального управління енергією представляє нову, компактну платформу вимикача середньої напруги Xiria NGX для розподілу електроенергії.

54% всіх кібератак на Україну припадають на енергетику – експерт

54% всіх кібератак на Україну припадають на енергетику – експерт

«Миколаївоблнерго» - в трійці лідерів за меншостю скарг на живлення електроенергією у 2023 р.

За 9 місяців поточного року в «Держенергонагляді» зареєстровано 10 589 звернень, повідомляється на сайті держоргану. На першому місці за меншостю скарг Житомирщина, на другому Рівненщина, до трійки лідерів, не дивлячись на постійні обстріли, увійшла і Миколаївщина, оператором системи розподілу в якій є «Миколаївобленерго».

Тамбовэнерго успешно реализует ремонтную программу 2023 года

В филиале «Россети Центр» – «Тамбовэнерго» подведены итоги реализации ремонтной программы за девять месяцев 2023 года. Все намеченные с января по сентябрь мероприятия выполнены в полном объеме.

«Миколаївобленерго» відновило живлення 800 споживачів після нічного ракетного удару

Фахівці «Миколаївобленерго» станом на 13.00. 19 жовтня. відновило живлення електрикою 800 споживачів у Степівській громаді, де воно зникло після пошкоджень електромережі внаслідок ракетного удару ввечері 18 жовтня.

Кластер цифрової енергетики розпочинає фаховий акселератор «Енергетика сталого розвитку» для студентів

В жовтні цього року стартує студентський фаховий акселератор «Енергетика сталого розвитку», який ініціював, розробив та проведе кластер цифрової енергетики. До кластеру в он-лайн та офф лайн форматах можуть долучитися всі студенти енергетичних спеціальностей з усієї країни.

«Миколаївобленерго» допомогло відновити живлення в мікрорайоні Херсону, знеструмленому в результаті підриву Каховської ГЕС

АТ « Миколаївобленерго» доправило до Херсону 2 ремонтні бригади з метою прискорення заживлення мікрорайону, який було знеструмлено внаслідок підтоплення після підриву агресором Каховської ГЕС. Наразі в більшій частині мікрорайону «Корабел» живлення відновлено, а ХОВА подякувала миколаївським енергетикам за допомогу.

21 млн.грн. соціальних виплат здійснило «Черкасиобленерго» за 7 міс. 2023 р.

Незважаючи на широкомасштабну війну, ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує здійснювати соціальні виплати, передбачені колективним договором.