pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Энергетика

Українські енергетики продовжують допомагати частинам ЗСУ на передовій

Колективи державних енергокомпаній України продовжують допомогу військовим частинам на передовій.

«Черкасиобленерго» відновлює соціальну інфраструктуру для реабілітації військовослужбовців та їх сімей

Вже з 1 червня база відпочинку «Енергетик» ПАТ «Черкасиобленерго»

Ряд державних обленерго активізували роботи зі зменшення технологічних втрат електроенергії, - експерт

Ряд державних операторів систем розподілу (ОСР) активізували роботи, спрямовані на зменшення технологічних втрат електроенергії.

Миколаївська ОВА нагородила енергетиків 5 регіонів за допомогу у відновленні електромереж

Миколаївська військова державна адміністрація нагородила «Львівобленерго», «Прикарпаттяобленерго», «Тернопільобленерго», «Хмельницькобленерго» та «Черкасиобленерго» почесною відзнакою Миколаївської ОВА «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня.

В фокусе — приоритеты устойчивого развития российской Арктики

RAO/CIS OFFSHORE 2023
26–29 сентября 2023 г. в Санкт-Петербурге состоится 16-я Международная выставка и конференция по освоению ресурсов нефти и газа Российской Арктики и континентального шельфа стран СНГ

Основою індустріальних парків може бути інфраструктура непрацюючих промислових підприємств, - керівник «Черкасиобленерго»

Основою індустріальних парків може бути інфраструктура непрацюючих потужних промислових підприємств, - цю пропозицію озвучив цього тижня на міжвідомчій нараді щодо створення та функціонування індустріальних парків на Черкащині Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Литва розробить бетонні укриття для українських енергоооб’єктів

Делегація миколаївських енергетиків вивчила досвід експлуатації енергоефективного обладання класу напруги 20/0,4 кВ. у Вільнюсі. На зустрічі з заступницею Міністра енергетики Литви Інгою Жилене була досягнута домовленність про реалізацію Програми підвищення кваліфікації в литовських ВНЗ.

ПАТ «Черкасиобленерго» виплатило державі 90% чистого прибутку на держчастку за 2022 р

ПАТ «Черкасиобленерго», незважаючи на воєний стан, за підсумками 2022 р. отримало чистий прибуток в розмірі 5,52 млн. грн. 90% частини чистого прибутку, що припадає на державну частку акцій товариства, а саме 2,28 млн грн. було вже достроково перераховано до державного бюджету України.

ПАТ «Черкасиобленерго» в 2022 році побудувало 118,5 км. ліній електропередач, 38 підстанцій та приєднало до електрики 1,5 тис аб

Незважаючи на воєнний стан та ракетні обстріли, ПАТ «Черкасиобленерго» в рамках нових приєднань в 2022 р. побудувало 118,5 км. повітряних та кабельних ліній електропередач, 38 трансформаторних підстанцій. Кількість нових приєднань до електрики перевищила 1500.

«Миколаївобленерго» в якості гумдопомоги отримало обладнання та матеріали – Олексій Кулеба

АТ «Миколаївобленерго» на протязі останнього місяця отримало гуманітарні вантажі - обладнання та матеріали. Про це повідомив заступник керівника офісу Президента Олексій Кулеба під час он-лайн включення на робочій нараді з нагоди прийому передачі останньої партії обладнання.