pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Нові можливості для студентів від найбільшої молодіжної організації

1 квітня 2010 року в Черкасах відбулось закриття міжнародного навчального проекту «Find yourself».

Протягом двох місяців для Черкаських студентів та школярів проводились семінари та тренінги за участі стажерів та професійних тренерів від консалтингового агентства «Персонал», Інституту розвитку молоді та інших компаній. Захід був організований міжнародною молодіжною організацією AIESEC. В проекті брали участь студенти-учасники, а також іноземні стажери з Китаю, Грузії та Італії. Усі учасники були нагороджені грамотами та сертифікатами.

Основною метою проекту було вдосконалення знань і навичок молоді, розширення кругозору, покращення знань англійської мови і підвищення культурного рівня школярів та студентів. Крім цього усі учасники отримали неоціненний досвід спілкування з вихідцями з інших країн, що є досить важливим аспектом для майбутніх спеціалістів, враховуючи динамічну глобалізацію сучасного світу, де кордони між країнами та культурами майже не відчутні. Всі заняття в рамках проекту проходили у дружній атмосфері діалогу, під час якого наша молодь та іноземні стажери мали змогу обмінятись знаннями та досвідом.

«Завдяки участі у цьому проекті я змогла ближче познайомитись з культурою інших країн і найкраще в цьому є те, що це знайомство відбулось не за допомогою книжок чи Інтернету, у мене була можливість спілкуватись безпосередньо з вихідцями інших країн. Іноземні стажери розповіли про освіту в своїх країнах, про свої традиції, мрії та плани на майбутнє і мені стало зрозуміло, що не зважаючи на сотні тисяч кілометрів між нашими країнами, різницею у культурах, державному устрої, люди з різних країн багато в чому схожі. Завдяки AIESEC я здобула неоціненний досвід, який стане мені у нагоді в майбутньому» - Олександра Наумець, студентка ЧДТУ.

«В цьому році я вирішив взяти участь у програмі обміну студентами AIESEC. В Китаї мало що відомо про Україну, саме тому я вирішив відвідати цю країну. Першим моїм враженням була надзвичайно велика кількість снігу. Потім дуже вразила відкритість та гостинність українців. Звичайно різниця у культурі, релігії, а також кухні досить помітна, хоча саме завдяки цьому я зробив чимало відкриттів, таких як український борщ та вареники. Приємно було спілкуватись з українською молоддю, тут, як і в Китаї, є багато цілеспрямованих, цікавих та розумних молодих людей. Дякую локальному комітету AIESEC Черкаси за організацію проекту та ту допомогу, яку вони мені надавали під час перебування в Україні» - Джей-Джей, стажер з Китаю.

В результаті проекту були досягнуті основні цілі, які перед собою ставили організатори, а саме: культурний обмін між молоддю, надання нових знань, популяризацію України, як розвинутої Європейської країни.

AIESEC - це міжнародна молодіжна організація, що представлена в більш як 100 країнах світу та учасниками якої є майже 40 000 молодих людей, які мають можливість розвивати власний потенціал з метою позитивного впливу на суспільство.

Похожие пресс-релизы