Все більше клієнтів - юридичних осіб обирають розрахункові документи з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) замість паперових. Серед них є й бюджетні організації
Кількість клієнтів, що отримують від Укртелекому пакети розрахункових документів в електронному вигляді, стає більшою щомісяця. Наразі оператор надіслав близько 25 000 електронних рахунків за надані послуги в серпні, що в три рази більше, ніж у лютому цього року. Важливо зазначити, що з них – понад 500 пакетів документів, якими користуються бюджетні організації.
«Ми вдячні клієнтам, що обирають електронні розрахункові документи з ЕЦП, а особливо бюджетним організаціям, адже для них перехід на електронний документообіг зазвичай більш складний, аніж для приватних компаній, – розповідає Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного бізнесу ПАТ «Укртелеком». – Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми сприятимемо поширенню інноваційної для України культури використання електронних документів».
Нагадаємо, Укртелеком першим серед телекомунікаційних операторів запропонував своїм корпоративним клієнтам отримувати рахунки в електронному вигляді з використанням ЕЦП у жовтні 2015 року. Для отримання такого рахунку бізнес-клієнту необхідно підписати з Укртелекомом додаткову угоду щодо згоди на отримання первинної бухгалтерської документації в новому форматі. Необхідний пакет розрахункових документів з ЕЦП щомісяця надсилається за допомогою системи електронного документообігу «M.E.Doc». Сьогодні більшість рахунків у галузі доставляється поштовою та кур’єрськими службами.