pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Підтримаємо освіту разом

100 найталановитіших студентів із 10 провідних університетів України отримали гранти від ТМ „Чернігівське” та БО «Фонд братів Кличків»

12 квітня 2007 року відбулася церемонія нагородження 100 найталановитіших українських студентів, які отримали іменні гранти. Дані гранти передбачені соціальним проектом «Підтримаємо освіту разом!», який проводила ТМ «Чернігівське» та БО «Фонд братів Кличків».
«Якісна освіта молоді – це інвестиція у майбутнє України. Для мене як патріота дуже важливо, щоб за 10-15 років ключові рішення в нашій країні ухвалювали молоді освічені професіонали. Вірю, що саме такі акції, як нинішня, максимально сприятимуть цьому”, - прокоментував Віталій Кличко.
Анна Захараш, Директор зі зв’язків з громадськістю: ”Бренд „Чернігівське” підтримує кращі досягнення України та об’єкти національної гордості в галузі освіти, науки та спорту. Соціальний проект „Підтримаємо освіту разом” став логічним продовженням співпраці між „САН Інтербрю” і БО „Фондом братів Кличків”. Минулого року було втілено проект „Обирай Серцем”, завданням якого було підтримати студентів, що обрали непопулярні для нашого часу професії. Наша компанія постійно реалізує благодійні соціальні проекти на підтримку талановитої молоді та розбудову освіти в цілому”.
Основні критерії відбору студентів-переможців: успішне навчання, участь у олімпіадах, наявність наукових публікацій, активність у суспільному житті університету, тощо. В акції брали участь студенти різних спеціальностей, починаючи з третього курсу. Всім учасникам вже виповнилося 18 років.
Кожен з переможців отримав на власний рахунок іменний грант від організаторів у розмірі 5 тисяч гривень. Переможці зможуть витратити отримані гроші на власний розсуд. Загальний фонд проекту, що становить 500 000 гривень, було сформовано протягом проведення акції від ТМ „Чернігівське” та БО „Фонд братів Кличків” у серпні 2006 року.

ТМ „Чернігівське” – це найбільший за обсягом національний бренд у портфелі компанії “САН Інтербрю Україна”. Бренд „Чернігівське” на ринку представлено чотирма основними сортами та чотирма спеціальними.
Бренд „Чернігівське” є лауреатом престижної національної нагороди „Вибір року” в 2003, 2004 і 2005 роках. Широке визнання бренду українськими споживачами підтверджено нагородами „Вибір року - 2005” у шести номінаціях.
БО «Фонд братів Кличків» - всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм та Володимиром Кличками. Місія організації – створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. Головною метою є розробка та впровадження соціальних проектів, пошук додаткових коштів на їх фінансування та розвиток партнерської співпраці заради виконання місії організації.

За додатковою інформацією звертайтесь:
- Оксана Тунік – Фриз
Менеджер із зв’язків з громадськістю
Чернігівського відділення „САН Інтербрю Україна”
Тел./факс (0462) 652-792

Похожие пресс-релизы