pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Репродуктивна частина стада на свинокомплексі KSG Agro поповниться на 1330 голів свиней канадської генетики

Репродуктивна частина стада на свинокомплексі KSG Agro до кінця року поповниться на 1330 голів свиней канадської генетики Genesus. Перша поставка 210 голів на ферму відбулася 7 вересня 2023 р. Про це повідомила пресслужба компанії.

В рамках програми оновлення поголів‘я свинями канадської генетичної компанії Genesus KSG Agro до кінця року поповнить репродуктивну частину стада на 1330 голів - 1300 свиноматок та 30 кнурів. Перша поставка 210 голів на свинокомплекс холдингу, що на Дніпропетровщині, відбулася 7 вересня 2023 р.

Раніше, весною нинішнього року на свинокомплекс було поставлено 330 свиноматок та 10 кнурів канадської генетики Genesus.

«Генетика канадської компанії Genesus справедливо вважається однією з найкращих в світі, оскільки дозволяє отримувати високі якісні характеристики свиней та одночасно нижчу собівартість виробництва у порівнянні з європейською, - коментує головний технолог свинокомплексу KSG Agro Віктор Нечмілов. - Тому ми продовжуємо омолодження свинопоголів’я і ставимо завдання поступово повністю замінити свиней європейської генетики канадською. Поросята генетики Genesus витриваліші, швидко ростуть і гарно розвиваються, а свиноматки мають гарне багатопліддя та молочність. Ставимо завдання задовольнити попит на якісну свинину та запропонувати споживачам, в тому числі свинарям, зразок однієї з найкращих генетик, представленої в світі».

Похожие пресс-релизы