pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro оновлює парк сільгосптехніки в рамках лізингових програм Таскомбанку

Агрохолдинг KSG Agro оновлює парк сільгосптехніки в рамках лізингових програм Таскомбанку. Про це повідомила пресслужба компанії.

KSG Agro оновлює парк сільгосптехніки в рамках лізингових програм Таскомбанку. Рослинницькі господарства холдингу отримають нові трактори та обладнання для польових робіт.

Цього тижня розпочата експлуатація тракторів John Deere 8R 340 та двох тракторів LOVOL FT 1054. Вже в дорозі до господарства оприскувач John Deere М 40-40. Крім того, придбане та встановлюється обладнання для внесення до грунту рідкіх добрив для просапних сівалок DB55.

«Оновлення парку сільгосптехніки дозволить нашому холдингу більш результативно проводити посівні компанії, підвищити якість посівів та як результат - збільшити врожайність сільгоспкультур, - коментує керівник рослинницького дивізіону агрохолдингу KSG Agro Дмитро Ємельченко. - Обладнання для сіялок дозволить нам використовувати рідкі добрива, які є більш якісними та ефективними, ніж аналоги».

Як повідомлялося раніше, в листопаді 2023 р. компанія «КСГ Дніпро», яка входить до агрохолдингу KSG Agro, завершила приватний випуск облігацій на суму 2,92 млн. дол. Метою емісії облігацій було залучення додаткових ресурсів для закупівлі агропромислової техніки, яка дозволить підвищити показники врожайності, зменшити витрати на ремонт за рахунок заміни старої техніки новою, зменшити час простою техніки через поточні та капітальні ремонти, підвищити якість оброблення грунтів, що призведе до їх зменшеного зносу, зменшити витрати на експлуатацію техніки.

Похожие пресс-релизы