pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro розробив проєкт будівництва нового переробного заводу на Херсонщині

Агрохолдинг KSG Agro розробив проєкт будівництва нового заводу для сортування та переробки наслідків руйнацій на Херсонщині. Про це повідомила пресслужба компанії.

KSG Agro розробив проєкт будівництва нового заводу для сортування, переробки та утилізації наслідків руйнацій внаслідок ракетних атак на Херсонщині. Запланований строк реалізації проєкту – 2,5 роки, а загальний бюджет будівництва складе 8 млн. дол.

«Реалізація проєкту відбуватиметься в два етапи. Перший – це сортувальна лінія, яка потрібна оскільки перероблятимуться різні матеріали – цегла, бетон, метал тощо. На першому етапі кінцевою продукцією переробки буде щебінь, який потім можна використовувати в будівництві. На другому етапі методом пресування ми отримаємо пресовані блоки, скажімо, такі як газобетонні станові для будівництва, або плитку, яку можна використовувати в ході відбудови зруйнованих об’єктів. Такий завод в регіоні дуже потрібен, аби звільнити херсонські землі від непотребу, який утворився внаслідок руйнацій від повітряних атак ворога», - розповідає Голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов.

В структурі бюджету проєкту загальним обсягом 8 млн. дол. основними статтями фінансування стануть:
• цех з технологічною лінією для підготовки сміття до переробки – 1,8 млн. дол.
• цех з виробництва готової продукції – сірої тротуарної плитки (8 см), кольорової тротуарної плитки (8 см) та пресованих блоків (40Х20Х20) – 5,5 млн. дол.

Наразі започатковані перемовини з міжнародними інвесторами щодо їх залучення до реалізації проєкту.

Похожие пресс-релизы